Cep telefonunu projeskiyona bağlama

Kodla Büyü

ysartemur

Seçkin Üye
Seçkin Üye
rehber öğretmenimiz sık sık seminer veriyor her defasında projeksiyon laptop kurmak zorunda kalıyoruz. android cep telefonunu bir mhl veya slimport aparatı kullanarak projeksiyona bağlamak istiyoruz. internette videolara baktım mümkün görünüyor. bu şekilde deneyen oldumu kullandı iseniz hangi cep tel ve kabloları kullandınız acaba. ona göre öğretmene bir cep telefonu alacağız

Gecen donem Samsung S2 yi baglamstk hicbir sorun cikmcikmamisti.aparatin markasini hatirlamiyorum ama 50-60lira biseydi.

hocam Samsung i8530 Galaxy Beam kendi projeksiyonu var aparata da gerek yok bizim bir öğretmen sorunsuz kullanabiliyordu.

her model uyumlu olmuyor sanırım. GM Discovery II için servise sordum GM larda bu özellik yokmuş. acaba samsungların hepsinde bu özellik varmı.

Eski model bi android motorola telefonda mini hdmi çıkışı vardı hdmi olmadan olmaz herhalde
Rarz xt910 muş

Şu telefonunun özelliklerinde AllShare Cast denilen bir özellikten bahsetmiş. Fakat tam anlamıyla nedir ne değildir bilmiyorum.
DLNA veya Wi-Fi Direct ile yapılabileceğini düşünüyorum. Tabii bu özellikleri destekleyecek bir projeksiyon cihazıyla :(

"Telefon ekranınızı büyük bir ekrana kablosuz yansıtmak iyi olmaz mıydı? Artık, bu mümkün. AllShare Cast bunu yapmanıza izin verir ve oyuncular için mükemmeldir. Oynadığınız oyun ekranda göründüğünde, telefonunuzun düğmelerini hareketli bir kumanda olarak da kullanabilirsiniz. Kablo yok, karışıklık yok."

Geri