Centos 6 vps zpanel hatası yardımmm

Kodla Büyü

Mywindow

Üye
z panel kurulumu yapamıyorum ./zinstall.sh komutunu verince the zpanel source unreachable diye hata mesajı alıyorum

resim:
PsmMq.png

lütfen yardım edin host1free vps centos 6 1 kere olmuştu ondan önce bi kaç şey kurmuştum dedim onları sileyim öyle yükleyeyim sildim ama bi daha yüklemedi dedim o yüklediklerimi geri yükleyeyim belki olur gine olmadı lütfen yardım
kaç kere sistemi yeniden yükledim ama gine olmadı

lütfen yardım edebilirmisiniz yada ben size vereyim vps bilgilerini siz kursanız dünde uğraştım akşama kadar beceremedim kurmayı ne olur çok lazım

hayır, zpanele ulaşım olmayabilir, olup olmadığını öncelikle başka bir bilgisayardan kontrol etmek lazım. onun için sormuştum.

admin bende tam olarak bilmiyorum benim istediğim boş boş duran vps me bi panel yardımıyla site kurmak zpanel hakkında pek bilgim yok yani

onuda beceremedik admin acaba sen zpanel kurabilirmisin bilgilerini versem vps nin
başka panellerde olabilir yeterki panel den site oluşturulabilsin

nano centos-6-2-1.00.sh yazıp editöre gireceksiniz.

sonra yukarıdaki sayfadaki scripti kopyalayıp editörünüze yapıştıracaksınız. ctrl+O ile kaydettikten sonra ctlrl+x ile çıkabilirsiniz. Son olarak da yukarıdaki komutları uygulayınız.

Geri