Cebit Katılım Formu-[kayıtlar bitmiştir]

Kodla Büyü
Re: Cebit Katılım Formu

Gelecek arkadaşlar lütfen formu doldursunlar.

Sevgili Öğretmenler,

Şahsi fikirlerimi çalıştaya bıraktım ama burada birkaç cümle sarfedeyim. Gelişmekte olan bu ülkenin sürdürülebilir bir kalkınma modeli olarak "bilişim ile kalkınmayı" seçmesi kaçınılmazdır. Bunu her düşünce kuruluşu, kamu görevlisi ve politikacı görmektedir. Bu sebeple son yıllarda MEB bilişim teknolojilerine yatırım yapmaktadır. Ancak şu da gerçektir ki, bilişim teknolojileri cihazlarını ve bilinçli internet kullanımını çocuklara ve gençlere öğretecek Bilişim Öğretmenleridir. Sorunlarınız malum, bunlara değinmeyeceğim. Canı gönülden inanıyorum; bilişim öğretmenleri olmadan bu toplum çöker. Tüm bilgisayarları çocuklar sadece oyun amacı ile kullanırlar.

Lütfen formumuzu doldurun, katılımı görmemiz organizasyon için önemlidir.

Ekli dosyalar

• bbnet1.jpg
    bbnet1.jpg
    559 KB · Görüntüleme: 6,642

ben formu doldurdu ancak foruma üye olmayan arkadaşlarımızdan da katılım olcak acaba onlar için formu nasıl doldurabiliriz. bu arada onlar bilgisayar öğretmeni değiller ancak destek vermek istiyorlar.

Formda "BBNet Kullanıcı Adı" opsiyoneldir. Olmadı adınızı yazarsınız.

Kayıt çok az gözüküyor. umarım artar.

omd' Alıntı:
Kayıt çok az gözüküyor. umarım artar.

Yoğun sorgulama olmaması için time-out varmış programda. :)
2-3 saat gibi update ediyormuş. Ben de bakıp bakıp "eyvah" diyordum.

herşey için teşekkürler
çok güzel bi organisyon umarım hedefine ulaşır :S

Formu dolduranlara davetiye göndereceğimizi zaten söylemiştik. BBNet üyesi olmaları lazım, çalıştaya katılmaları lazım.

Doldurdum Niyazi hocam. teşekkürler. Katılım bu hafta ortasına kadar kesinleşir. Teşekkürler tekrar.

Niyazi hocam bizlere bu önemli organizasyonu hazırlayıp kendimizi ifade etmemizi sağlayan bu güzel platformu oluşturduğunuz için çok teşekkür ederim.Malesef bazı şeyleri kendimiz söyleyip kendimiz işitiyorduk.Biz gene fikirlerimizi görüşlerimizi daha geniş bir kitleye söyleyeceğiz bakalım ne kadar etkili olacak.

Niyazi SARAL' Alıntı:
Formu dolduranlara davetiye göndereceğimizi zaten söylemiştik. BBNet üyesi olmaları lazım, çalıştaya katılmaları lazım.

Niyazi hocam formu doldururken adres kısmını atladım sanırım. Davetiye konusunda bir sıkıntı olur mu? Adresi buradan yada emaille gönderebilirim isterseniz.

formu doldurdum peki biletler kacar tane gelecek bunu nasil belirtecegiz?
her kullaniciya 1 tane mi

Formu doldurduğumuz adresemi gelecek davetiyeler,
yoksa kapıda mı teslim edilecek.

windy' Alıntı:
Formu doldurduğumuz adresemi gelecek davetiyeler,
yoksa kapıda mı teslim edilecek.

Hifaş'tan 500 adet davetiye isteyeceğiz. Vereceklerdir. Bir kısmını posta yaparız, bir kısmı kapıda adam tutarız; elinde BBNet pankartı olan biri. Yeter ki siz katılın.

kaydmızı tamamladık, adresimiz yazmadık, kapıdan verilirse gelince alırız, teşekkürler.

Ben de geliyom millet (cimenwd). Kaç gibi gelelim. Ocakçıya ihtiyaç olur mu :D

Eşim ve benim için kayıdı yaptırdım. Eşim foruma kayıtlı değil. Adres kısmını boş bıraktık artık çalıştay girişinden temin edebiliriz.

Değerli Forum yazarları bilet ile ilgili sıkıntınız olmasın niyazi bey sağolsun 500 bilet hifaştan temin edilecek dedi. Bizlerde istanbul İli olarak Telekom ve özel firmalarla temastayız toplu bilet alımı için eğer PM atarsanız sizlerede bilet temin edebiliriz. Dojop firması sitesi üzerinden bilet gönderimi yapmakta. Çizgi tagemin haritasında tüm bölgelerimizden katılım gözüküyor çok güzel; sadece güneydoğu hadi biraz daha arkadaşlarım. Ayrıca üzülerek tüm forum yazarlarına sesleniyorum istanbul elinden geldiğince orada olacaktır ancak o salonda zonguldağın, bingölün, batmanın, mersinin, muğlanın yani yedi bölgeden bir sürü ilin varlığı hissedilmeli. Çoğu arkadaşım burada olmak istediğini ama olamayacağını söylemiş. Allah kimseye göstermesin bu arkadaşlarımın anneleri-babaları ölümcül bir ameliyata giriyor olsa "valla mesafe uzak gelemem mi" diyeceklerdi. Bu benzetmem biraz ağır gelmiş olabilir ancak durum bu kadar kritik bir yere gidebilir. O salonda kaç kişi olursa olsun ses çıkacaktır eminim ancak oraya gelin ve KANUNİ yollarla hakkınızı arayın ey forum yazarları. Genel müdür yardımcısı orada bir sorun olduğunu anlayacaktır ancak nereden geldiniz diye sorarsa ve salonun %95 istanbul diye el kaldırırsa, bu işten bir sonuç çıkmazsa 3 gün sonra sınıf öğretmeni(sınıf öğretmenlerinden özür dileyerek örnektir sadece) olduğumuzda kimse başkasına kızmasın önce kendi takkesini önüne koysun. Herkes HAKKINI kendi arayacak.

Not: Bu forumdakiler artık alıştı sanırım :) tarzım agresif geldi ise kusuruma bakmayın.

Bence çalıştay şu an bile görevinin çoğunu yapmıştır. Yeteri kadar kamuoyu topladık. Hiç baskı hissetmenize gerek yok. Tabii ki katılım iyi olursa daha da iyi sonuçlar alınabilir. Ancak bu tür "hak arama" veya "eşitsizlik çözme" veya "doğruyu gösterme" çabaları uzun solukludur. Birçok insan bu sayede BBNet'i tanıdı, duydu, önemsedi.

Herkes elinden geleni yapacaktır ama Güney Doğu illerimiden kimse gelmiyor diye ben üzülmem, belki bakarsınız biz gideriz oraya.

güneydoğudan ben katılıyorum üzülmenize gerek yok niyazi hocam:) adıyamndan geliyorum ben

biz de katılmak isteriz ama bulunduğumuz yerden, ulaşım sıkıntısından solayı katılamıyoruz ki :(

formu doldursam yerime istanbuldaki kardeşimi göndersem OLUR MU?

hep destek tam destek. Yapılacak birşeyler varsa sabahın köründe orada olurum :)

Geri