Cebit e giden var mı?

Kodla Büyü

volkankey

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bugün 2 saatliğine uğradım.
Bir salonun tamamını belediyeler sarmıştı, yeni geliştirdikleri web uygulamalarını vs tanıtıyorlardı.
Diğer gözüme çarpan başka bir nokta da çin ya da kore li bir çok küçük işletmenin stantları idi.

Onun dışında pek ilginç bir şey takılmadı gözüme

Avrupa Birliği Bakanı oradaydı

milli basketçilerimizden biri ordaydı

ama her yıl bilişim fuarına gitmek giderek daha sıkıcı oluyor artık

kesinlikle katılıyorum ben de perşembe günü gittim 4 salon ama 1 salonu dolduracak bilişim faydası yok. ben de gittikte cebit in bilişim fuarından uzaklaşıp yerel yönetimlerde bilişim kullanımı fuarına yaklaştığını gördüm. tabi bir de ülkemizde iş yapmayı düşünüyorsanız bu alanda kore japon çin bağlantısı kurabileceğiniz çoğu minik aracıyla tanışma konuşma fırsatınız oluyor. Ayrıca şunu belirteyim uzakdoğulular çok ilgili ve yumuşak mizaçlı adamlar :D

inikat' Alıntı:
kesinlikle katılıyorum ben de perşembe günü gittim 4 salon ama 1 salonu dolduracak bilişim faydası yok. ben de gittikte cebit in bilişim fuarından uzaklaşıp yerel yönetimlerde bilişim kullanımı fuarına yaklaştığını gördüm. tabi bir de ülkemizde iş yapmayı düşünüyorsanız bu alanda kore japon çin bağlantısı kurabileceğiniz çoğu minik aracıyla tanışma konuşma fırsatınız oluyor. Ayrıca şunu belirteyim uzakdoğulular çok ilgili ve yumuşak mizaçlı adamlar :D
:+1:

Geri