CEBIT BBNet zirvesine katılacaklar

Kodla Büyü
davet hakkında çok soru işareti oldu kafalarımızda? bu tip soruların netleşmesi için kafalarda ayrıntılı bir açıklama yapmanızı bekliyoruz

çizgi tagem in sayfasından mı kayıt yapanlara yoksa buraya adını listeye ekleyenlere mi?

Sevgili BBNet'li Öğretmenler,

İstanbul'dan katılacak arkadaşlar, Gülnaz Kocatepe gkocatepe@cizgi.com.tr adresine veya 0212-3567070 telefonu ile doğrudan kendisine başvururlarsa çalıştaya kayıt olan her kişi için bir tane olmak üzere davetiyeyi adreslerine gönderiyoruz.

Anadolu'dan gelecekler veya "Postada davetiye kaybolur," diye düşünenler 9 Ekim Cumartesi sabahı fuar girişinde "BBNet Forumu" pankartlı arkadaştan davetiye alabilecekler. Bunun için ayrıca duyuru yapılacaktır.

Yalnız dikkat edin bu davetiyeler sadece öğretmenlerin çalıştaya katılmaları amacı iledir. Kayıt olmayana veya "Ben 2 kişi geleceğim," şeklindeki mazeretlere Gülnaz Hanım aldırmaz bilesiniz.

Forumda davetiye konusunda soru sorulduğunda lütfen bu mesajı ekleyiniz.

Selamlar,

Kayıt adresi : http://www.cizgi-tagem.org/activity/req ... bbnetcebit

fuar büyükçekmecedeymiş. sabah taksimden fuarın servisi kalkıyormuş diye duydum. bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar ben Tuzla'dan gideceğim CEBİT'e. Anadolu yakasından gidecekler biryerde mi buluşsak acaba? Tek başıma geleceğim, onca yol tek başına çekilmez :)

Geri