CeBit Banner: Lütfen yükleyin...

Kodla Büyü

Niyazi SARAL

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlardan rica ediyoruz, mümkün olan tüm sitelerinize bu bannerı yükleyelim.

Ekli dosyalar

• bbnet468x60.rar
    130.1 KB · Görüntüleme: 892
Re: CeBit Banner: Yüklemek isteyenler için...

banner onaylama ve diğer bi kaç başlıkta bu forumu okuma yetkiniz yok mesajıyla karşılaşıyorum neden acaba :?:

Re: CeBit Banner: Yükleyenlere Süpriz!

Hadi arkadaşlar nerdesiniz desteklerinizi bekliyoruz. Geleceğiniz için lütfen birşeyler yapın.

bashcasy' Alıntı:
banner onaylama ve diğer bi kaç başlıkta bu forumu okuma yetkiniz yok mesajıyla karşılaşıyorum neden acaba :?:

hocam erişmediğiniz sayfalar cebit için yönetimin konuşma yaptığı sayfalardır. Gizli saklı bir durum yoksa :)

the_korsan' Alıntı:
bashcasy' Alıntı:

hocam erişmediğiniz sayfalar cebit için yönetimin konuşma yaptığı sayfalardır. Gizli saklı bir durum yoksa :)

onaylayın lütfen gibi bi başlık vardı o yüzden bakayım dedim kolay gelsin umarım güzel geçer gelemesekte :(

Evet okul web sitelerine, şahsi web sitelerini, sosyal ağlar haricinde (FaceBook ve Twitter..vs benzeri siteler haricinde) tüm sitelerde bannerı bekliyoruz arkadaşlar. Banner yerine resim ve haber de olabilir.

Sayın hocalarım, indirdiğimiz swf dosya Mozilla Firefox ta sorunsuz çalışıyor ama Internet Explorer'da sorun var, resim bulanık gözüküyor ve yazıların yeri kaymış durumda.

Ben web günlüğümde yer verdim, banner'ı da yükledim. Ama hediye için değil , bu organizasyonu destekliyorum. Umarım başarılı olur. Ancak gelemiyorum. Tüm arkadaşlarıma metanet ve başarı diliyorum.

tdemirparmak' Alıntı:
Ben web günlüğümde yer verdim, banner'ı da yükledim. Ama hediye için değil , bu organizasyonu destekliyorum. Umarım başarılı olur. Ancak gelemiyorum. Tüm arkadaşlarıma metanet ve başarı diliyorum.

Aynen bende bu iş için olusturdugum blogda yazdım, hediyemi almıstım zaten,

hediye bende istemiyorum. ne diyeyim hayırlısı olsun.

Sağ olun, artık destek çağrısı yapalım derken yerlerde sürünmeye başladık. sakın alınmayın. Çok sağ olun.

Niyazi SARAL' Alıntı:
Sağ olun, artık destek çağrısı yapalım derken yerlerde sürünmeye başladık. sakın alınmayın. Çok sağ olun.
hocam ne demek size herşey için çok tesekkür ediyoruz. Özverileriniz bilişimcilerin formatlanamaz belleklerinde yer ediyor ...

babadogan' Alıntı:
Niyazi SARAL' Alıntı:
hocam ne demek size herşey için çok tesekkür ediyoruz. Özverileriniz bilişimcilerin formatlanamaz belleklerinde yer ediyor ...

+ 1

Banneri sitelerine ekleyen arkadaşların formu doldurup bana göndermeleri yeterlidir.

Ekli dosyalar

• BBNET YENİ DÖNEM EĞİTİM-ÖĞRETİM HEDİYELERİ İÇİN KATILIMCI BİLGİLERİ_.rar
    4.9 KB · Görüntüleme: 81
Niyazi SARAL' Alıntı:
Ellerinize sağlık arkadaşlar.

Sizin yaptıklarınızın yanında bizimkiler bi hiç,

inanın sırf sizin emekleriniz için tüm imkanlarımı zorluyorum, inş. gelmeye çalışağım.

rtyucel' Alıntı:
Niyazi SARAL' Alıntı:

inanın sırf sizin emekleriniz için tüm imkanlarımı zorluyorum, inş. gelmeye çalışağım.

Yaptıklarımı geçelim. Ben borç ödüyorum.

Ama kafamda çok güzel projeler var bilişim öğretmenleri adına. Mutlaka tanışmak isterim. Selamlar.

Niyazi SARAL' Alıntı:
rtyucel' Alıntı:
Niyazi SARAL' Alıntı:

Yaptıklarımı geçelim. Ben borç ödüyorum.

Ama kafamda çok güzel projeler var bilişim öğretmenleri adına. Mutlaka tanışmak isterim. Selamlar.

İnşallah geldiğimde mutlaka tanışırız :)

benim okullarımın siteleri köy okulu olduğundan günde ancak 4-5 tekil kullanıcısı var o yüzden eklemedim. Arkadaşımdan rica ettim saolsun oda eklemiş. sitesinin günlük 6bin 7bin tekil ziyaretçisini oluyor. site ismi: http://www.dilgilizce.com

Niyazi SARAL' Alıntı:
Estağfirullah hocam
Siz olmasaydınız bunların hayalini bile kuramazdık.
Sonuç her ne olursa olsun Teşekkürler.

yesimk06' Alıntı:
Ben bannerı düzgün görüntüleyemiyorum. Ne yapmalıyım?
Flash player ile ilgili bir sorun olmalı. Ya da eklerken yalnış ekliyorsunuzdur. Sunucuda mı sorun var hocam?

Geri