CDR uzantılı dosyayı jpeg yapabilirmisiniz Lütfen

Kodla Büyü

dmyksl

Site Gezgini
rica etsem bana eklediğim resimleri jpg halinde gönderebilirmisiniz okul dergisi için bir firma göndermiş fakat cdr uzantılı bendede corel kurulu değil... şimdiden teşekkürler...

dmyksl' Alıntı:
rica etsem bana eklediğim resimleri jpg halinde gönderebilirmisiniz okul dergisi için bir firma göndermiş fakat cdr uzantılı bendede corel kurulu değil... şimdiden teşekkürler...
DOSYALAR NERDE

dmyksl' Alıntı:
Sana yok adem kardeş.... :D :D :D

@lperen' Alıntı:
Bence balık tutmak, balık yemekten daha eğlencelidir.
hocam iyi güzel düşünmüşsünde yani 1 dk lık iş ve ihtiyacım olmayan bir program programı internetten indirsem kursam jpeg e çevirsem geri kaldırsam ve bunun için eğlensem...
ya da elinde bu program olan arkadaştan rica etsem ki ben saatlerinizi ayırın projemi yapın demiyorum sadece bi resmi herkesin görebileceği hale getirin diyorum...
Kaldı ki burası bir forum ve balık yemeye ihtiyacı olan insanlar burada herkesin balık tuttuğu (bilgisayarbilisimalperen.net yada bilgisayarbilisimdmyksl.net gibi) bir ortam da pek iyi olmazdı kanaatindeyim...

Hasari hocam bi tüyo versene resmi göndersene vardır sende....

Geri