cda uzantılı müziği mp-3e nasıl çevirebilirim?

Kodla Büyü

gakkosgirl

Aktif Üye
Arkadaşlar cda uzantılı Cd'de kayıtlı track müzik dosyam var bu dosyayı ne bilgisayara kaydedebiliyorum ne de mp-3 olarak çevirmeyi biliyorum bana yardım ederseniz cok sevinirim...

bu uzantı ısmı bana sıfrı bır dosysyı hatırlatı dostum belkı yanılıyor olabılırım ama programlar vasıtası ıle gızledıgıız basklarının kullanmasını ıstemedıgımız dosyaların uzantılarında gordum bunu bende resım dosyalarımı kullanamaz oldum sanırım kaldırıdıgın bır program dosya uzatısını bu hale getırıyor bır kac program kullanmıstım bu sekılde steganos olabılr tam emın degılım

format cevirici program kullanarak önce formatını mp3 e cevir ondan sonra kaydedip dinleyebliirsin mediaplayerda bu çevirme işini yapıyo sanırım

Hocam o track türü iz dosyaları için geçerli bir dosya uzantısı görünümüdür. Görünümüdür diyorum çünkü onların okuma formatı farklı dijitale çevrilmeden okunuyor.

Onları mediaplayer da kopyalama denilen bir özellik var oradan okutup bilgisayara dosya uzantısı wma veya M p 3 şeklinde kopyalayabiliyoruz.

ayhangunes' Alıntı:
Hocam o track türü iz dosyaları için geçerli bir dosya uzantısı görünümüdür. Görünümüdür diyorum çünkü onların okuma formatı farklı dijitale çevrilmeden okunuyor.

Onları mediaplayer da kopyalama denilen bir özellik var oradan okutup bilgisayara dosya uzantısı wma veya M p 3 şeklinde kopyalayabiliyoruz.

teşekkür ederim
sanırım sorunumu çözdüm

müzik çalarken audacity programı ile kayda alıp daha sonra mp3 olarak farklı kaydedebilirsin.hatta bu program ile parça üzerinde kesme ,eko verme vb gibi düzenlemeler yapabilirsin

Geri