cd rom

Kodla Büyü

teacher17

Üye
arkadaşalar herkese selam.ben bir sınıf öğretmeniyim ve bir haftadır forumdayım.bu gün ilköğretim 3. sınıfta kullanılmak üzere bir ders cd si aldım.cyi cd roma takıp çıkan serial no ile kurulum kodu almam gerekiyordu.çıkan serialle kodu aldım.fakat cd bir türlü kurulmadı.aldığım yer format atmamı bilgisayarda bir engelleme olduğunu söyledi.bende formatladım.şimdi cdyi tekrar takıyorum ve windows erişimi engelliyor.hata raporunda ise c\docume\ismet\locals\temp diye uyarı çıkıyo.temp dosyası ise boş.yardımlarınızı bekliyorum . :!:

arkadaşlar biz çanakkalenin şirin bir beldesinde görev yapıyoruz.şu an ilköğretim 1. kademe olarak hedefimiz her sınıfa teknolojiyi getirmekti ve başardık ta.fakat bilgisayar konusunda biraz yetersizliğimiz var.ben de bu sorunları sizlerle paylaşarak aşmak ve arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum
ama bazı noktalar şu an için çözümsüz kalıyor

değerli forum üyeleri ve moderatör arkadaşlar ben buraya birşeyler öğrenebilmek bldiklerimi paylaşbilmek için üye oldum...tamam yeni üyeyim ama lütfen ilgilenin

kendi çözümümü yazayım pc sp2 ile bazı uygulamaları engelliyomuş.sp1 i kurdum sorun bitti ...teşekkürler

Geri