CD kalıbını DVD ye yazma ?

Kodla Büyü

zgrcln

Aktif Üye
CD kalıbı XP yi DVD ye yazmak istiyorum. Neroda denedim image CD kalıbı olarak alındığı için boş CD istiyor, DVD yi takınca da çıkarıp tekrar boş CD istiyor. Ashampoo da da denedim olmadı. Nasıl yapılabileceğim hakkında bilgisi veya önerisi olan var mı?

Sanal cd programı ile kalıbı açıp dvd ye yazabilirsiniz tahminimce. kolay gelsin

Tekrar soruyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Elimde XP CD imaj dosyası var. Bunu DVD ye çekmek istiyorum. Hatta kalıp olarak yazdırmak istiyorum ki yoksa zaten açılışta XP setup açılmıyor. Nasıl yapabilirim? İso buster, Ashampoo , nero denediğim programlar. Hepside CD imajı DVD ye yazamıyor.

Neroda yazılabiliyor ben denedim daha önceden sorun olmuyor. Kalıba çift tıklayınca gelen ilk ekranda solda üstte CD/DVD seçenekleri var oradan DVD seç yazdır.

bu işlerde en baba program ultraiso'dur. kalıptan dosya silip dosya eklemeye kadar çok yetenekli bir program.

kalıp dosyasını sanal cd ye atıp, oradan içeriği dvd ye atabilirsin.

Mustafa973

Re: CD kalıbını DVD ye yazma ?Mesaj 30 Nis 2012, 08:47

Neroda yazılabiliyor ben denedim daha önceden sorun olmuyor. Kalıba çift tıklayınca gelen ilk ekranda solda üstte CD/DVD seçenekleri var oradan DVD seç yazdır.

Mustafa973 arkadaşımıza çok teşekkür ederim çok basit tarif etti ve işime çok yaradı

Geri