Çaresizlik veya Akıl tutulması

Kodla Büyü

korbay

Üye
Merhaba arkadaşlar bende Asus Vivobook S400C model ultrabook var dokunmatik ekran aynı zamanda. Geçenlerde bilgisayarı sıfırladım ve bilgisayarı açtım ki 3 USB girişinin hiçbiri çalışmıyor, e zaten cd sürücü yok Ağ kartlarının driverlarını da yükleyemiyorum bir türlü. Öylece kalakaldım tabiri caizse. Bana yardımcı olabilir misiniz çok teşekkür ederim...

laptobun harddiskini çıkar başka birinde driverları at 2. olarak bağlayabilirsen

2. olarak baglayamasan da cd sürücüsü olan laptop da kurtarma cd ile açıp yapabilirsin

asus'larda recovery olur genelde. bilgisayar açılırken sürekli F9 yap, recovery (kurtarma) konsolu gelecek. oradan ilk günkü haline çevirebilirsin.

denizlerb' Alıntı:
asus'larda recovery olur genelde. bilgisayar açılırken sürekli F9 yap, recovery (kurtarma) konsolu gelecek. oradan ilk günkü haline çevirebilirsin.

hocam dediğini aynen yaptım, zaten windows 8 yüklü sıfırlama yaptım. ama şu an malesef aynı şekilde hiçbir usbyi görmüyor...

anlaşılan driverların hiçbiri yüklenmemiş. recovery konsolunda farklı seçenekler olabilir. sadece işletim sistemini koru, işletim sistemi ve sürücüleri koru gibi. tavsiyem recovery konsolunu biraz kurcalamanız.

yok hocam böyle bir durum ya, içinden çıkılmaz bir durumdayım sinir bozucu olmaya başladı ya ne internet var, ne cd sürücü, ne de usb sürücüleri...

sürücüyü başka bilgisayardan indir hdd sök bir harici hdd kutusuna takıp sürücüleri içine kopyala.

Geri