Canlı Sınıf Uygulaması

Kodla Büyü
Böyle giderse gün gelecek; "Canlı Öğretmen Uygulaması" ile "Yakında tüm ülkeye yaygınlaştırıyoruz" diyerek karşımıza çıkacaklar yazdım buraya! :D

• Beğen
Tepkiler: mnn
bunu ülke genelinde birçok öğretmenin yaptığı bilinirken, bakanımız yenimi haberdar olmuş. :((

Bip meet diye bir uygulama. Turkcell ve meb ortak çalışması. Ondan bahsediyor. Bildigim kadariyla 5 okulda pilotlamasi yapiliyor.

Dağıtılan K**N webcam ile yapılan, okula yüz yüze eğitime gelmeyenlerin dersi takip ettiği bir sistem. Demek ki seneye de hibrit eğitim modeliyle devam edeceğiz :(

Bunda da katılım vs. gibi sıkıntılar olunca başka bir uygulama daha bulup onu da yakında tüm ülkeye yayacağız. Sonra onda da bazı sıkıntılar peydah olunca bambaşka bir uygulama daha bulup onu deneyeceğiz. En sonunda bu iş böyle olmuyor öğretmen gidip herkesin evinde ders anlatsın anca öyle dinler çocuklar diyecekler. Ne yaparsanız yapın, isterseniz dünyanın en gelişmiş sistemlerini getirin bizim eğitim sistemine veya uzaktan eğitime entegre edin, olmaaaaaaaaz. Sorun sosyolojik.

Geri