ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
gelecek' Alıntı:
Duygusuz duygu hala haymanadamısın :cry:
kara da burda :wink:

Ben de sınıfın yaşlsısı mevlüdün deyimle prof

oo sen de burdasınnn ha. yok yok deilim artıkkk şehre indim :p:p:p

merhabalar, 2006 mezunu ibrahim sarıtaş(i.ö.) Serdar Çelik'e Şamil Demircan'a, Bayram Aktaş'a, Begüm Ülken'e, Ali Çimen'e Mehmet Aşçı'ya, Anıl Dereli ve burdaki diğer tanıyamadığım sınıf ve okul arkadaşlarıma selamlar.. Konyadan selamlar...

Eskişehir A.Ü. 2007 mezunuyum. 1. Yıl 1. Yarıyılı Çanakkale'de okuyup, yatay geçişle ayrılmıştım... Güzeldi Çanakkale. Tcmaster ve tüm 2007 mezunlarına selamlar. :++:

2006 Mezunları burda eksik kalmayalım sakın :)) İstanbul - Halkalı - Atakent'te görev yapıyorum...

Hakan CANBAZOĞLU

turapt' Alıntı:
merhabalar, 2006 mezunu ibrahim sarıtaş(i.ö.) Serdar Çelik'e Şamil Demircan'a, Bayram Aktaş'a, Begüm Ülken'e, Ali Çimen'e Mehmet Aşçı'ya, Anıl Dereli ve burdaki diğer tanıyamadığım sınıf ve okul arkadaşlarıma selamlar.. Konyadan selamlar...

Hortalatayım konuyu dedim bakalım kimler çıkacak unuttuğumuz birde aşağıda hakan canbazoğlu var.

4 yıl sonrahat hortlatayim bari konuyu 2003 mezunu Mehmet İlkay kaya kartal istanbul dayım

4 yıl sonrahat hortlatayim bari konuyu 2003 mezunu Mehmet İlkay kaya kartal istanbul dayım

Allah şahittir; bu aralar "Benim arkadaşlarım nerede, niye bir yerde denk gelmiyorum?" diyordum. 4 yıl sonra başlık hortlamış :)
O da sınıf arkadaşım sayesinde :)

İsmail SU. 1999-2003 arası
1.Öğretim. Mustafa ERSÖZ'ün öğrencileriyiz :)
Şu anda Elazığ'dayım.

Geri