'Çanakkale 1915 filmi'

Kodla Büyü
Çanakkale çocuklarıyla karıştırmayalım ama.Bu dün vizyona giren bir film.Kötüyse bende zamanımı harcamak istemem ama izleyen birileri yazarsa belli olur.

Çanakkale Çocukları filminden beklentim yok. Zaten Sinan Çetin'in filmi. Konusu gereksiz. Ama bu filmden umudum var.

hayatımda ilk kez sinema bir filmin ilk yarısında çıktım o süre bile bana çok uzun geldi...Çanakkele çocukları berbat bir film !!!

Arkadaslar çanakkale çocukları filmini tartısmayalım bu baslıkta o zaten berbat bir film.Dün vizyona giren çanakkale 1915 filmiyle ilgili bişeyler diyebilecek olan varsa lütfen...

kardeşim, sevgilisi ve birçok arkadaşı oynadı bu filmde. kendiside haliyle gitmiş.yoğun mesaj kaygısı taşıdığını,kitap uyarlaması olduğundan olaylar ve karakterlerde kitp diline ağırlık verdiğini, çok da başarılı olamadığını söylemşti

Çanakkale Çocukları ve Çanakkale 1915 (ben gitmedim ama gidenlerin yorumlarına göre) vasat filmler..

Ben bugün gitmeyi düşünüyorum Çanakkale 1915 filmine kötü bile olsa izlerim..

Ben böyle bir olayın kötü anlatılmaması ve sanat değeri olmadan çekilmemesinden yanayım.Bu yüzden kötüyse gitmem ve izlemem..

Geri