Çamaşır makinesi önerisi?

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar tecrübelerinizden yararlanıp iyi bir çamaşır makinesi satın almak istiyorum. Şuan kullandığımız hotpoint ariston ama hiç memnun değiliz önerebileceğiniz bir marka var mı?
Benim aklımdan samsung, LG ve Siemens geçiyor ama servisi, kalitesi özellikle de temiz yıkaması önemli.

hotpaint ariston indesit motor aksamı konusunda problem çıkarıyor genelde.
lg siemens samsung iyidir.
kullanım açısından eski merdaneli tip makinelerden uzak dur derim :mrgreen:
merdaneden geçirip suyunu süzdürmek büyük eziyet oluyor.

bidene' Alıntı:
hotpaint ariston indesit motor aksamı konusunda problem çıkarıyor genelde.
lg siemens samsung iyidir.
kullanım açısından eski merdaneli tip makinelerden uzak dur derim :mrgreen:
merdaneden geçirip suyunu süzdürmek büyük eziyet oluyor.
:lol: :puhaha:

Biz ariston kullaniyoruz masAllah cok memnunuz. 11Kg kapasiteli cift kisilik elyaf yorgani bile yikiyor. 10 yil motor garantisi var

Hocam her üründe sorun çıkacak diye bir şey yok tabi. Ancak ürün yorumlarına bakarsanız özellikle buzdolabında çok fazla motor sorunı var.
İlk buzdoşabım indesit idi garanti bitmeden motor arızalında yeni model verdiler. 4 yıl sonrada ikincinin motor gitti. Bana denk geldi sandım
Ancak benim durumumda olan çok kişi olduğunu farkettim. Yinede belli olmaz bakarsınız 20 sene saat gibi çalışır

Biz de degistirmek istiyoruz
7 yildir regal kullaniyoruz tık demedi ama
Yıkama performansi iyi degil ve 5 kg

Ben de arastirmadayim
1400 A+++ olan ve
Electrolux
Bosch
Siemens
iyi deniyor.
LG ve Samsung cok albenili ama dert yananlar da az degil

Ya da butceniz iyiyse Miele dusunebilirsiniz.

Karar kilinca paylasirim

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

öncelikle arçelik alma bi insan kendini bu kadar mı bozar...

beyaz eşya da bosch tavsiye ederim.

Re: Ynt: Çamaşır makinesi önerisi?

Şu anda çalışıyor. İşte çalışırken şu dakika resmi.Tapatalk sağolsun;)
4 yıl önce ucuz buldum (800 tl ya yanında buhar kazanlı ütü) öylesine satın aldım. 3 yıldan bu yana kullanıyorum.
Günde 2 seferden den aşağı çalışmaz. (Ortalama 3.5-4 saat)
9 kiloluk çamaşıra banamısın demez.Arızalıyım demez.Sessizdir Aristonumuz.
Memnunuz.

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1482038790970.jpg
    uploadfromtaptalk1482038790970.jpg
    47.3 KB · Görüntüleme: 1,061
Hocam BOSCHdan şaşma derim ben. Evimdeki bütün beyaz eşyalar bosch. Pişman olacağınızı pek düşünmüyorum...

Hasari hocam Bosch şaşma. 7 senedir kullanıyoruz 6kglık çok şükür ne yıkamada nede teknikte bir sorun çıkarttı maşallah.. Tüm beyazeşyalarım Bocsh benim şimdi alsam yine bosch alırım

1 ay kadar önce Samsung Crystal Blue kurutmalı Çamasır makinesi aldım. Araştırma yaparken en çok dikkat ettiğim özellik sessiz çalışması ve elektrik tüketimi idi. gayet memnunun tavsiye edebilirim.

2 yıldır Samsung "ecobubble" kullanıyorum. Hanım başımın etini yedi bu makinayı nerden buldun diye. Leke çıkartmıyo diyo.

Ben de takip edeyim bakayım. Genelde Bosch ve siemens iyi deniyor. Ben de yakında değiştireceğim sanırım.

Yerli üretim olsun hocam Arçelik iyidir. Sonuçta beyaz eşyanın ömrü en fazla on yıldır ne marka alırsan al. 7 yıl garanti yaptır şu anda kampanya da var küçük ev aletini 99a alabiliyorsun

volkankey' Alıntı:
https://www.stokfirsati.com/bosch-wat24480tr-camasir-makinesi?ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma

Soyle bir sey buldum yorumlari da iyi fiyat da ucuk degil

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu siteden kesinlikle sipariş vermeyin şikayet varda göndemedikleri ve geri ödeme yapmadıkları şeklinde çok şikayet var
https://www.sikayetvar.com/stokfirsaticom

5 yıllık evliyim. evimde her marka türünden beyaz eşya var. ama en çok çamaşır makinemden memnunum , o da bosch marka(maşallah diyim de nazar değmesin). benden görüp ablam da bosch aldı o da çok memnun. annem arçelik aldı geçen yıl iyi sıkmıyor diyor. bosch 7 kiloluk çok ii

bosch un çamaşır makinesi ve buzdolabından çok memnunum ama bulaşık makinemden çok şikayetçiyim

hocam arçelik al derim ben bosh ve samsung tavsiye etmiyorum birinci etken para niye yabancıya gitsin ikincisi bosh yada samsung ne olursa olsun bütüm makinalkarda sorun olabiliyor arçelikte dahil tabiki

Geri