ÇALIŞTIRA CMD YAZINCA BİLGİSAYAR KAPANIYOR SEBEBİ NEDİR

Kodla Büyü
başlat>programlar>donatılar>komut istemi yolunu kullandığınızda da aynı sorun oluşuyor mu?

hocam muhtemelen brontok virüsü var. hatta bazen kendi kendine yeşil zeminli internet sayfası açıyordur, ayrıca bilgisayara özellikle exe uzantılı birşey indirmeye çalıştığınızda da bilgisayar resetliyordur. internet üzerinden brontok virüsünü araştırırsanız nasıl temizleneceği ile ilgili bir çok site var hocam.

And_The_End' Alıntı:
hocam muhtemelen brontok virüsü var. hatta bazen kendi kendine yeşil zeminli internet sayfası açıyordur, ayrıca bilgisayara özellikle exe uzantılı birşey indirmeye çalıştığınızda da bilgisayar resetliyordur. internet üzerinden brontok virüsünü araştırırsanız nasıl temizleneceği ile ilgili bir çok site var hocam.

Aynen hocam. Brontok zımbırtısı var. Avg-Avast uğraştım bir süre bu zımbırtıyla ben. Yeşil zeminli ruşça gibi bir internet sitesi..

hocam gıcık bir virüs, hocam açıkçası internette söylenen bütün yöntemleri denedim fakat yinede kendini nereye gizliyorsa devamlı çıkıyor. kesin çözüm format...

aydansiii' Alıntı:
başlat>programlar>donatılar>komut istemi yolunu kullandığınızda da aynı sorun oluşuyor mu?
hocam bu yolla açıyor
ama çalıştırdan cmd yazınca komut satırını açar açmaz resetliyor bilgisayarı

virüsümle mutlu mesut geçinip gideriz artık donatılardan açıyor muş denememiştim fark etmez diye.

Geri