çalışma grubu

Kodla Büyü
arkadaşlar lab daki bilgisayarlara ağ bağlantısı daha önce kurulmuş,fakat bir kaç bilgisayar birbirini görüyor.ayrıca şifre istiyor.ama şifreyi bilmiyorum.Ben bu çalışma grubunu nasıl yok edebilirim?

yeni bir ağ bağlantısı

önce bilgisayarı güvenlik kartı varsa korumasız mod ile aç sonra ağ bağlantılarımdam ev veya küçük işyeri ağı kura tıkla çalışma gurubu aynı olmasına dikkit et. artık görebilirsin. kolay gelsin

yalnız hocam ben tamamen çalışma grubunu iptal etmek istiyorum.şifresi de var.yok edemiyorum.nasıl yok edebilirim?ayrıca korumayı kaldırdığımda bilgisayarlardan birkaç tanesi çöktü.

Bilgisayarınızı yönetici kısmından açarsanız şifre sormayacaktır. Yönetici kısmını açmak için eğer açılışta sormuyorsa güvenli kipte açın daha sonra yönetici kısmı ile açın o zman şifre sormayacaktır.. inşallah yardımcı olmuşumdur...

neden

çalışma grubunu neden silmek istediğinizi anlayamadım eğer öğrencilerin erişimini kısıtlamak istiyorsanız paylaşımı kapatırsınız. ve ctrl+g tuşuna basıp şifre olarak 12345678 yazıp girerseniz koruma klkar buda bilgisayarın çökmesine sebebiyet vermez.
ancak biostan yapmışsanız çöker.........

korumayı biostan kaldırmadım.dediğiniz gibi şifreyi girerek kaldırdım.ama birkaç tanesi çöktü.
çalışma grubunu kaldırmak istememin sebebi ise sadece bir kaç bilgisayar birbirini görüyor.ve şifre istiyor.kaldırıp kendim kurmak istiyorum

çalışma grubunu kaldırmak çok yanlış, zaten bilgisayar bi şekilde bi çalışma grubuna dahil oalcaktır.. en güzeli tek bi çalışma grubunda bilgisayarları toplamak lazım.. örneğin hepsini lab olarak tek bi grupta toplayın,,, çok daha rahat olacaktır.. bunun bir avantajıda bazı işi bilen öğrenciler ağdan okulun diğer bilgisayarlarına girebilyorlar.. çalışma grubu farklı olursa kısmen de olsa engelleyebiliyor

Geri