çalışan Dyned'in, program files içindeki dyned klasörünün içeriğini paylaşalım.....

Kodla Büyü

rizaferit

Site Gezgini
Arkadaşlar ;
forumda da bahsi geçtiği gibi sadece bir tane bilgisayara DynEd programını kurup, tüm güncellemeleri eksiksiz yapıldığı takdirde, program files'a atılan DynEd klasörünün içindeki dosyaları başka bi bilgisayar atıldığında kolaylıkla ve kısa sürede diğer bilgisayarlarada kurulum sağlanmış oluyor. Benim elimdeki cd ile bir hafta boyunca yaklaşık 5 ayrı bilgisayarda birçok defa denememe rağmen bir türlü olmuyor. Kurulum gerçekleşmesine rağmen güncelleştirme bölümü açılmıyor. Yönetici bölümü ve öğrenci girişindede güncelleme yapmadığım için sanırım. Server seçiminde listede server listesi çıkmadığı için çalıştıramıyorum. Bir çok arkadaşında benim gibi bu işle cebelleştiğine inanıyorum. Kurmuş ve çalıştıran bi yardım sever arkadaşımız program files klasörünün içindeki dyned klasörünün içeriğini bu siteye upload ederse sevinirim. Ve çok makbulu geçer. Tüm hayır dualarım onunla olur. Yanlış anlaşılmasın kurulum cd sini upload edin demiyorum. Çalışan bilgisayarınızdaki program files klasörünün içindeki DYNED klasörünün içeriğini diyorum.
Şimdiden tüm ilgili arkadaşlara teşekkür ederim...........

arkadasım senınle aynı durumda olan pek cok kısı var bunu soyleyenlere daha once madem calsııyor paylasalım dedık ama sonuc alamadık umarım bu yazdıklarından sonra bır sonuz alırız bu ıllletı hıc kurmadıysam 100 kere kurdum kaldırdım uslteık hepsını aynı makınaya degıl labdakı makınalara baktık olmadı agdan cıkardık tek makına ıle denedık acaba nette problemmı var dıye yok ınternet var hersey tamam guncellemelerı dynedın sayfasından ındırıp ıcıne attım ordan guncelledım ama nafıle modemde bır problemmı var dedım baktım yok sorun yok hıc bırsey yok arkadaslara hadı klasoru bosverın klasor ıcını resım olarak atın gorelım eksık dosya falan varmı dedık ona bıle yanasmadılar ne dıyeyım calısıyor demek kolay calıstıgını gostemek gerek bır kere calsıtı oda ılk kurulumda ondan sonra tık olmadı 1000 cd cogalltık ogrencılere dagıttık hergun velılerle ugrasmaktan bunaldık varsa benımkı calısıyor dıyen bır arkadas paylasıma acsın burda cok daha zor seylerın paylasıldııgnı gorduk herhalde 470 mb dosya paylasmak zor olmasa gerek varsa paylaısm verecek arkadas premıum hesap sıfremı vereyım ordan atsın artık sıkıldım bu ısten calsıanlar calsan dosyaları atsa bırsey kaybetmez

hocam salı gunu dyned toplantısı oldu yenı cd verdıler kurdum suan calısıyor toplantıda benim ne işim vardı :? bende bilmiyorum ilçceden bazı insanların işgüzarlığı neyse , en azından evde denedim cd calısıyor suan upload ediyorum program filestaki dyned klasorunu linkleri eklerim birazdan :)

herkes indirebilsin diye 4share a upload ediyom ama yavas gecikirse kusura bakmayın 25 kbps :shock:
Program filestaki dyned klasörü

http://www.4shared.com/file/40699690/a6 ... d=26d76b3d
http://www.4shared.com/file/40705584/36 ... d=26d76b3d
http://www.4shared.com/file/41250545/e4 ... d=26d76b3d
http://www.4shared.com/file/40754374/c5 ... d=26d76b3d
http://www.4shared.com/file/40713711/8c ... d=26d76b3d

Allah razı olsun bumit hocam daha indirmedim ama inşallah çalışırda şu işten kurtuluruz...
Bu iki haftadır kafa yiyecektim artık :cry:

cümlemzden hocam. valla suan calısıyo evde kullanıyorum :) okulda da p tesi kurup deneyecem calısır inş

bizi dertten kurtardınya su an ındırıyorum calsıp calısmadıgnı bılmıyorum ama yınede allah razı olsun burda elını tasın altına sokanlarda varmıs demekkı

sayın hocam ılk partı ındırmeye calsıtım bu nalet 99da kaldı gıtmıyor daha fazla ılerıye yınede ellerıne saglık ugrasmıssın

Arkadaşlar;
ben indirdim ve sorunsuz çalışıyor. Bumit hocamdan Allah bin kere razı olsun. 2 haftadır uğraştım herşey boşunaymış keşke bu paylaşımı daha önce yapılsaydı şimdiye tüm laba kurup faaliyete başlayabilseydim. Neyse bunada şükür bu haftada laba kurduktan sonra artık çalışmalara başlayabilriz.
Eğer hala kurmakla uğraşan arkadaşlarınız varsa onlarada söyleyin burdaki partları indirsinler ondan sonra her bilgisayara 5 dakika harcayarak bu külfettli ve zahmetli işten kurtulabilirler.
Forumda hala kurmakla ilgili problem yaşayan arkadaşlar var eminim etrafınızdada vardır.
Bumit hocama teşekkür edip partları indirsinler yeter yani :D :alkis: :alkis:

yüklemek için tıkladığımda birçok sayfa açolıyor. ben mi yanlış yapıyorum yoksa indirme şekli mi bu?

adiyif' Alıntı:
sayın hocam ılk partı ındırmeye calsıtım bu nalet 99da kaldı gıtmıyor daha fazla ılerıye yınede ellerıne saglık ugrasmıssın
Modemdeki fireware devredışı yap. Bu problemin çözülür

çok teşekkürler bumit hocam ama 3. part inmio sabahtan beri uğrasıorum:( problem bende mi acaba??

kurulu bir pcden diğerlerine gayet güzel oluyor
şöyleki:
regeditte DYNED i sadece ANAHTARLAR olarak kopyalayın kaydedin
bunu diğer PCde kaydedince oluyor
20 pc böyle kurdum
akşehirin en sorunsuz çalışan okuluyuz :idea:

3. partı yeniden yukluyorum suan ama biraz yavas yukluyor arkadaslar

alın millet benden de çalışan dyned belasının klasör resmi

Ekli dosyalar

• dyned.JPG
    dyned.JPG
    129.1 KB · Görüntüleme: 735
hocam size çok teşekkür etmek istiyorum beni çok büyük bir beladan kurtardınız tıkır tıkır çalışıyor.Üstelik tüm güncelleştirmelerde var

güle güle kullanın arkadaslar yardımcı olabildiğime çok sevindim :oops:

Hocam Bu program Beni deli etti gercekten piskolojim bozuldu. Ya ilk once kurdum bu programı açmaya çalıştıgımda direk hata verdi kapattı. Ekran Kartım 8500gt Daha sonradan ekran kartımı düşük bir model ile değiştirdim ve sizin vermiş oldugunuz dosyalrı yukledim program kullanıcı adı şifre kısmı geldi butun guvenlik duvarlarını kapattım anti virusude kapattım sonra kullanıcı adım ve şifrem ile giriş yap dedim "inernete bağlı olup olmadınızı kontrol edin" tarzında bir hata veriyor. programı çalıştıramadım deli olmak uzereyim bana bi yardımcı olursanız sevinirim.

Geri