çalınan facebook hesabını kurtarma. yardım

Kodla Büyü

vayarkadas

Aktif Üye
Herkese merhaba öncelikle
Bi arkadaşımın Facebook hesabı çalınmış.Geri almak için benden yardım istedi.
Fakat bu arkadaş facebook hesabı açarken kullandığı mail adresini hiç kullanmamaş. maili açarkende bilgileri salladığı için mailede ulaşamıyoruz.
Facebook a eklediği telefon numarasıda aktif değil.

Nerden nasıl bu hesabı geri alırız bir yöntem bilen varmı?(Google da dünden beri araştırıyorum bulamadım)

Şimdiden teşekkür ederim.

O kadar güvenlik önlemi boşa değil ben acımıyorum böylesine.

mtprogrammer' Alıntı:
Hocam linkteki adresten giriş yapmamı istiyor. Kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum(çalınmadan önceki şifre).
şifre eski diyor. e zaten bende biliyorum eski olduğunu çalanlar değiştirmişler.
anlamadım nasıl bir mantık kullanıyorlar???

HBV' Alıntı:
O kadar güvenlik önlemi boşa değil ben acımıyorum böylesine.

Aslında haklısınız hocam ama malesef Türkiye'deki kullanıcıların çoğunda aynı sıkıntı var benim gözlemlediğim.Hiçbir tedbir almıyorlar maalesef.
Sevdiğim bir arkadaşın hesabı ve mesajlarda lazım olan bilgiler olduğunu söylüyor o yüzden bu çabam.

hocam mail adresini ve sifresini hatirlamasi gerek yada daha önceden telefon numarasini girdiyse o numaraya sms geliyor...tanimlanmişsa tabi...
ugrasmayin yeni hesap acsin digerini arkadaslarina söylesin sikayet etsinler bir kac güne kapanir...

ozgur24' Alıntı:
hocam mail adresini ve sifresini hatirlamasi gerek yada daha önceden telefon numarasini girdiyse o numaraya sms geliyor...tanimlanmişsa tabi...
ugrasmayin yeni hesap acsin digerini arkadaslarina söylesin sikayet etsinler bir kac güne kapanir...
hocam mail ve şifresi dışında bildiği hiçbirşey yok zaten. onlarda bi işe yaramıyor.

facebookta yardım sayfalarında bir yerlerde iletişime geçebileceğiniz bir form vardı. bende aynı şekilde bir arkadaşa yardım etmiştim. kimlik fotokopisini taratıp göndermiş derdimizi anlatmıştım. verdiğim yeni eposta hesabına şifre sıfırlama bağlantısı göndermişlerdi.

https://www.facebook.com/help/131719720300233

hocam facebook kendi kapattığı hesaplarda kimlik örneği kabul ediyor.
Bu hesapda kimlik yüklemeyi denedim fakat facebook tarafından kapatılan bir hesap olmadığı için kabul etmedi sistem.
Pes edecem artık denemediğim yöntem kalmadı. :(

Geri