c4 Picasso alınır mı???

Kodla Büyü
onu bunu bilmem ama yarı otomatik tercih ettiğin için pişman olmayacaksın fiyatta sanki pahalı gibi bugün bir hoca bahsediyordu 2010 model picasso 44 binmiş tabi özelliklerini bilmiyorum

fatihpc' Alıntı:
onu bunu bilmem ama yarı otomatik tercih ettiğin için pişman olmayacaksın fiyatta sanki pahalı gibi bugün bir hoca bahsediyordu 2010 model picasso 44 binmiş tabi özelliklerini bilmiyorum

hocam teşekkürler... tek elden binilmiş. 2008 de sıfır alınmış, kaza, boya, değişen yok... fiyat en son 41 olur dendi. ben de 40 verdim...
aklıma takılan soru, elimizde patlar mı? sağlam mı?

akrep026' Alıntı:
fatihpc' Alıntı:

hocam teşekkürler... tek elden binilmiş. 2008 de sıfır alınmış, kaza, boya, değişen yok... fiyat en son 41 olur dendi. ben de 40 verdim...
aklıma takılan soru, elimizde patlar mı? sağlam mı?

hocam niye patlasın fıstık gibi araba valla

tavsiye etmem, elinde patlaması yüksek, motoru ford tdci ile aynı ama geri kalan kısmı kalitesiz bence. elektronik aksam ve kalitesiz malzemeden ve aracın her bi yerinde takırtı tukurtu olmasından şikayetçi idi 1 arkadaşım. Genel itibarı ile aynı mıdır bilmem sn. hocam.

bu segmentten almayı düşünüyorsan scenic, c-max, verso tavsiye ederim.

3 aracıda yakından inceledim ve kullandım, neden piyasada tutulduklarını anladım. :+1:

Nacizane fikrim picasso dan uzak dur hocam.

Saygılar

tinyamasisurum0' Alıntı:
ben de c-max derim.

kesinlikle katılmakla beraber hem citroen hemde bu tarz bir arabasını bir kaç yıl binip satmanın yada aldığınız fiyata yakın satmanın oldukça zor olacağı kanaatindeyim

akrep026' Alıntı:
Arkadaşlar çok kararsızım yardım edin...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 5160/detay
bu arabayı buldum... fiyat nasıl... Aslında ben c4 picassoyu seviyordum ama o kadar çok olumsuz yorum var ki...
sn hocam tercih ve zevk meselesi ama ford>citroen .

ikinci eli kotu ve bir suru olumsuz yorum alan bir araci alirken dikkatli olunmali, ates olmayan yerden duman cikmaz

saygilar

benimde hayalimde toyota verso veya vosvagen touran var..

C-MAX çok daha akıllıca bi seçim olur ama C4 ünde farklı bi havası var ve çok ferah gözüküyor..

Geri