BUYRUN!!! 12 Mart ve 18 Mart Flash Sunumlarım..

Kodla Büyü
oracle' Alıntı:
hocam cs4 kullanıyorum. tekrar indirdim belki sorun bendedir yada indirme esnasında sıkıntı olmuştur diye ama yine aynı görüntü ile karşılaştım. bilmiyorum belki kullandığım versyon ile alakalıdır.

hocam netten cs3 portable indirin bide öyle denermisiniz

oracle' Alıntı:
tcoalngsau' Alıntı:
ogretmenokan' Alıntı:
Niye fladan düzenlediğimde kırmızı renk yukarı kayıyor film şeridi kayboluyor

büyük ihtimal ile zemini kaydırıyorsunuzdur.Tam olarak ne yapmak istediğinizi söylerseniz yardımcı olabilirim belki :roll:

tcoalngsau hocam 18 mart swf de sıkıntı yok ama fla dosyasında resimler kırmızı şerit olarak görünüyor..

evet aynı sy bendede oldu girişteki resmi değiştireyi dedim. sizin gönderdiginiz fla dosyası ile exe daosyalarında direk kırmızı cıkıyor. hatta fla dosyasının yayınlama yapayım belki prgdandır dedim gene aynısı oldu. cs4 kullanıyorum. Sizin bize gönderdiginiz swf dosyasında sıkıntı yok ama onuda düzenleyemeyiz zaten. Kaynak dosyalarınızı varsa elinizde bir cs4 ile acın hocam sizde fark edeceksiniz bence.. bunun bir çözümü yokmu acaba

sanırım derlemeden sonra fla dosyasında bir değişiklik oldu, çünkü arkadaşların dediği gibi fla dosyasında akan resimlerin yerinde kırmızı bir alan var.

ziyaunal' Alıntı:
sanırım derlemeden sonra fla dosyasında bir değişiklik oldu, çünkü arkadaşların dediği gibi fla dosyasında akan resimlerin yerinde kırmızı bir alan var.

hala cs3 ile deneyip buraya yorum yazan yok..cs4 ile sorun çıkıyorsa cs3 deneyin ben cs3 ile yaptım belki sorunun sebebi budur arkadaşlar.

tcoalngsau' Alıntı:
ziyaunal' Alıntı:

hala cs3 ile deneyip buraya yorum yazan yok..cs4 ile sorun çıkıyorsa cs3 deneyin ben cs3 ile yaptım belki sorunun sebebi budur arkadaşlar.

hocam haklı beyler, dağılın cs3 ile sorun yok. tekrar teşekkürler hocam elinize sağlık.

Geri