bütün geçici görevlendirmeler iptal

Kodla Büyü
Sabah ilçe memin posta kutusunda gördüm acayip moralimi bozdu bu haber.Formatörlükte iptal edilir bu gidişle. Ders de yok ..

Arkadaşlar biz okulumuzda hem derse giriyor hem formatörlük yapıyoruz bakın ne diyor arge zart zurt gibi komisyonlarda görevli olanlar maaş karşılığını doldurduğu takdirde yine görevlendirilir yani görevlendirmesiz zaten yürümeyecek işler var, görevlendirmeler suistimal edilmesin diye böyle yapılıyor sanırım

formatörlük bir suistimal doğurmuyor hatta çok sorun bile oluşturuyor, çoğu kişi istemeye istemeye formatör yapılıyor

Biz dersimize giriyor, okulumuzda her işe koşuyoruz

bu yazı formatörleri ilgilendirmez gibi görünüyor da belirsizlikten hoşlanan arkadaşların çokluğu ilginç.. Umarım iptal olur da artık bizleri düşünmek zorunda kalırlar... Yoksa emin olun, emekli olmaya yakın bile bu işler hala devam eder... biz de burada birbirimizi yeriz...

hayırlısı olsun arkadaşlar hem kendi hakkımızda hem memleketimiz hakkında...

frt44' Alıntı:
bu yazı formatörleri ilgilendirmez gibi görünüyor da belirsizlikten hoşlanan arkadaşların çokluğu ilginç.. Umarım iptal olur da artık bizleri düşünmek zorunda kalırlar... Yoksa emin olun, emekli olmaya yakın bile bu işler hala devam eder... biz de burada birbirimizi yeriz...

Evet inşallah iptal olur. Çünkü formatörlük sorunun üstünü örtür. Bu kadar kişi norm fazlası ama bu hic bir sorun teskil etmiyor. Herkes formatörlukle yerinde kaliyor.

arkadaşlar il içi klavuzunun c-3. maddesini okuyan var mı?? birtek ben mi yanlış anladım bu maddeyi... ifade aynen şöyle
3. Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinden; matematik-bilgisayar, istatistik-bilgisayar, bilgisayar teknolojisi/bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri ve bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği bölümü mezunları, ortaokullar ile mesleki ve teknik liseler hariç liseleri tercih edeceklerdir.

hızlıtürk' Alıntı:
arkadaşlar il içi klavuzunun c-3. maddesini okuyan var mı?? birtek ben mi yanlış anladım bu maddeyi... ifade aynen şöyle
3. Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinden; matematik-bilgisayar, istatistik-bilgisayar, bilgisayar teknolojisi/bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri ve bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği bölümü mezunları, ortaokullar ile mesleki ve teknik liseler hariç liseleri tercih edeceklerdir.
Nasıl anladınız? Anlayamadık!

aradaugrarim' Alıntı:
hızlıtürk' Alıntı:
Nasıl anladınız? Anlayamadık!

o maddenin son hali bu

3.Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinden; matematik-bilgisayar, istatistik-bilgisayar, bilgisayar teknolojisi/bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri ve bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği bölümü mezunları, mesleki ve teknik liseler hariç ortaokullar ile liseleri tercih edeceklerdir.

3. İl ve ilçe emrinde bulunan norm fazlası öğretmenler il içi atama yolu kullanılarak öğretmen ihtiyacı olan okullara atanacaktır. İl ve ilçe emrinde norm fazlası öğretmen kalmaması için uygulama dikkatle takip edilecektir.

Şimdi bu bahsettiklerinin bir çoğu hakim,savcı, subay eşi bunları nasıl gönderecekler ildeki bilmem kaç km uzağa. Anca eşi öğretmen olanlara söküyor bu yazılar.

okulda 5 saat dersim var formatörlük de iptal oldu ne olucam ben şimdi gerçekten bilmiyorum, düşünmekten kafayı yicem artık, bu gidişle istemediğim idareciliğe geri dönmek zorunda kalıcam :(

Ne ya hu, her ay geçici görevlendirmeler iptal haberi çıkıyor, görevlendirmeler 1 er aylığa mı düştü nedir :?

önce tüm görevlendirmeler iptal diye okudum. koşa koşa şube müdürüne gittim. hocam görevlendirmeler iptal olmuş ben tatile cıkıyorum dedim. otur oturduğun yerde dedi. sonra baktımki iptalin iptali gelmiş:) mebbis yöneticilerine iptal yokmuş.

hızlıtürk' Alıntı:
hocam yazının aslı şöyle:
3. Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinden; matematik-bilgisayar, istatistik-bilgisayar, bilgisayar
teknolojisi/bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri ve bilgisayar ve öğretim teknolojileri
öğretmenliği bölümü mezunları, mesleki ve teknik liseler hariç ortaokullar ile liseleri tercih
edeceklerdir.
yani ortaokullar ile meslek lisesi olmayan liseleri seçebilir demek istemiş.

eğer kötü bişey olurda formatörlüklerde iptal edilirse dersleri istiyoruz formatörlüğe karşıyız diyen arkadaşları görecez o zaman

hhtc' Alıntı:
eğer kötü bişey olurda formatörlüklerde iptal edilirse dersleri istiyoruz formatörlüğe karşıyız diyen arkadaşları görecez o zaman

formatörlükler iptal edilmedi mi zaten? :( tekirdağ il milli eğitimi aradım, normalde yazın zaten görevlendirme yapmıyolar eylülde başlatıyolar, ne yapmayı düşünüyosunuz eylülde dedim büyük ihtimalle olmicak artık dedi, çok moralim bozuldu, benim gibi küçük okullarda olanlar sıkıntı çekiyoruz işte, derse girmeyi ben de isterim ama 5 saat ders var onun dışında bişey yok, formatörlükten başka çaremiz mi var sanki..

xsentiuss' Alıntı:
hhtc' Alıntı:

Emin ol senin gibilerin tutuştuğu kadar tutuşmazlar :)
:+1:

yahu arkadaşlar bizler üni. lerden formatör olmak için mezun olmadık. Elbette her daim derslerimi istememiz gerekiyor.

xsentiuss' Alıntı:
hhtc' Alıntı:

Emin ol senin gibilerin tutuştuğu kadar tutuşmazlar :)

düzenlendi:yönetim

Ben derslerin artık zorunlu olmayacağını seçmeli olduğu için okul müdürlerinin keyfine kaldığını şuan için en mantıklı çözümün formatörlük olduğunu söylüyorum formatörlüğe ölüp biten yok zaten

ağzını topla terbiyesiz. Zoruna mı gitti benim lafımda hemen hakaret ediyorsun. Senin çözüm olarak gördüğün şey amelelikten farklı birşey değil. İnşallah tez zamanda kalkacak bu saçmalık sende avcunu açıp bakacaksın az kaldı.

Geri