"Buton Arşivim1" Verilerimi Paylaşıyorum Serisi 6

Kodla Büyü

rusensahin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Buton Arşivim 1
Not: Meraklanmayın 1. varsa tabiki 2.si ve 3.sü de vardır. Yoldalar...
Bir Teşekkür Yeter!

Ekli dosyalar

• Buton_Arşivi1.rar
    854.6 KB · Görüntüleme: 291
ya bi kerede karşılıksız iş yapın be kardeşim...olayı magazinleştirmenin alemi ne şimdi...teşekkür eden etsin etmeenden sana ne? hı? sa na neee? :mrgreen: hayır anlamadıım şu! teşekkür edince hesabına para felammı yatacak bilmiorumki.. millete faydan olsun istiosan karşılık beklemiceksin :sleep:

nie sana patladım bilmiom ama patladım işte :eek: sanırım sinirime denk geldi bu mesaj :mrgreen: gıcık gidiorum teşekkür isteyenlere çok özür :sleep:

AngeL_' Alıntı:
ya bi kerede karşılıksız iş yapın be kardeşim...olayı magazinleştirmenin alemi ne şimdi...teşekkür eden etsin etmeenden sana ne? hı? sa na neee? :mrgreen: hayır anlamadıım şu! teşekkür edince hesabına para felammı yatacak bilmiorumki.. millete faydan olsun istiosan karşılık beklemiceksin :sleep:

nie sana patladım bilmiom ama patladım işte :eek: sanırım sinirime denk geldi bu mesaj :mrgreen: gıcık gidiorum teşekkür isteyenlere çok özür :sleep:

sanırım hocamın iyi olmadığı bir ana denk gelmiş bu mesajı yazması
biraz ağır olmuş hocam lütfen emeğe saygı gösterelim
teşekkür etmek istemeyen etmemekte özgürdür

ruşen hocam size tekrar paylaşımlarınız için teşekkür ediyor
herkese iyi çalışmalar diliyoruz!..

teşekkür etmek güzeldir inceliktir ama içten geleni samimi olanı makbuldür. Zorla teşekür etmek veya ettirilmek ise hoş olmaz.

AngeL_' Alıntı:

valla artık foruma bişey koymaya da çekiniyorum :) birisinin sinirli anına denk gelirim diye. paylaşsan bi türlü paylaşmasan bi türlü :D hocam sakin olun forum burası. sizin birine söylediğiniz lafları 10.000 den fazla kişi okuyor. bu tür şeyleri özel mesajla sayabilirsiniz ;)

Hayır yani kendisine illa bana teşekkür et diyen olmadı ki! Anlamadım gerçekten tepkisini...
Yine de Teşekkür edenden de etmeyenden de allah razı olsun... :) :) :) :)

illa teşekkür et diyen olmadımı? :lol: hocam bizzat kendi ağzınla söylüon bütün umuma bi teşekkür yete die...illa teeşkkür et dion bende tepkimi dile getirdim ne var :mrgreen:

altını çizdiğim şeye dikkat buyurun plsss..."karşılıksız iş yapın" Nokta! :idea:

Bu arada kullanmadım dosyaları felam ama teşekkür edim bu kadar koymuşunuz buralara şahsi dökümanlarınızı :alkis:

Ya vala ciddi sölüorum şu "bi teşekkür yeter" ibaresini gözünü seviim kaldır hocam:D gıcık gidiom yaa yok ötesi alala :eek:

alixsaglam hocam o mesajı bir daha okuyun lütfen... rica ile... :wink: bişey koymayın ibaresi ben göremedimde...

Geri