bursada çalışan formatör arkadaşlar yardım edebilir mi acaba

Kodla Büyü

the_joker

Aktif Üye
ben bu yıl ilk defa formatör oarak görevlendirildim yalnız ilçede başka formatör olmadığı için neler yapılacağını yani tam olarak görevlerim neler bilmiyorum. bursada çalışan formatör arkadaşlar yardımcı oabilirmi bursada müfettişler neler istiyor. forumda paylaşılan bi dünya belge falan var yalnız ben bunların hepsinin istendiğini sanmıyorum yani inş öledirr :)

Bir formatörlük dosyası ile işe başlayabilirsiniz hocam, bilgisayar sicil fişleri , haftalık çizelge, bt kuralları , vs,vs.vs
Aylık raporlar için de bursa formatörleri için yeni bir site yapılacakmış ve aylık raporlar o site üzerinden alınacakmış. En son gelen bilgi bu şekilde...

Gelişmeleri ile ilgili olarak Kemal Hoca zaten e-mail ile bilgilendirme yapıyor. Sorunuz olursa ona ya da diğer ilçe formatörlerine mail yoluyla ulaşabilirsiniz...

hocam siz de varsa 1 aylık (her hangi bi ay olabilir sadece bursada aylık hazırlanacak dosyada nelerin olduğunu görmek açısından) hazırladığınız dosya örneğini verebilir misiniz? bir de bu site olmazsa aylık raporları nereye nasıl gönderecez? :roll: kusura bakmayın biraz acemiyim dee :)

Geri