Kodla Büyü

bEkS@R

Site Gezgini
Arkadaşlar daha önceki yıllarda pansiyonlu okulda çalıştım, okulda alım işleri ile ilgilenmiştim. Şuan Anadolu Lisesinde çalışmaktayım yine alım işleri olmakta işleri daha hızlı ve doğru yapmak adını excelde makrolarla doğrudan temin programı hazırlamıştım biraz daha güncelledim. Şuan bakanlığımız tüm okullara ödenek göndermekte ilgilenen arkadaşlar program işinizi kolaylaştıracaktır.

İndirdiğiniz dosyanın içinde 1-Dosya Türü olarak Makro İçerebilen Excel sayfası ve 2-97-2003 Excel çalışma sayfası şeklide iki dosya bulunmakta ikisini de kullanabilirsiniz. , Eğer Makro içerebilen dosyayı açamazsanız dosyaya sağ tıklayın özellikler kısmından Engellemeyi kaldıra tıklayın.

Doğrudan Teminde yeni güncellemeler yaptım.
Doğrudan Temin Prog_v4.0
1- İşlem basamakları güncellendi
2- Harcama Talimatı eklendi
3-MYS için hesap cetveli eklendi
4-Başlık kısmı güncellendi.

Not:
ilk defa doğrudan temin yapanların bile çok rahat kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır.
İşlem sırası gösterilmiş olup hata yapma durumu olmayacaktır.Doğrudan Temin Programı

doğrudantemin.jpg

Son düzenleme:
Hocam Programa Harcama Talimatı da ekleyebilir misiniz.

Ekli dosyalar

• HARCAMA TALİMATI.rar
    7.9 KB · Görüntüleme: 378
Daha fazla öğrenci pansiyonlu okul çocukları, okul eğitimi ile ilgilenmiştim. Şu anda Anadolu Lisesinde çalışmaktayım yine alım yapmakta imalatta işler daha hızlı ve doğru yapmak adına excelde makrolarla edinilmiş program hazırlamışım daha fazla yetiştirim. Şu an bakanlığımız tüm okulları okuldan alınacak şeylerle çocuk programlarını halledebilir.

İndirdiğiniz dosya içinde Dosya Türü İçer yapabilen Excel dosyası ve97-2003 Excel dosyası olarak iki dosya bulunacaktır.

Doğrudan Temin Programı İndir

hocam merhaba. Programınız çok sade ve kullnışlı olmuş. emekçileriniz için teşekkür ederim. Benim için beğenilen konu, bu programda hazırladığımız evraklar için DYS'den sayı alması gerek var mı? Tarih ve sayıları veririken sıralama basit bir şekilde nasıl olacak? Şimdiden teşekkür ederim. halzey2006@gmail.com

Son düzenleme:
Hocam merhaba ben programı hazırlarken kendi okulum da hiç dys den sayı almadık ama almak isteyenler oldu bende öyle bir seçenek koydum. Hocam programı biraz daha güncellendim daha eklemedim sıralama için aşağıdaki gibi olacak akış

Ekli dosyalar

• 74BA5873-5A5E-4C62-A3E3-FB17D235DFC2.jpeg
    74BA5873-5A5E-4C62-A3E3-FB17D235DFC2.jpeg
    81.3 KB · Görüntüleme: 220
Kardeşim döktürmüşsün🙃 Ellerin dert görmesin.🙏
(roviss)
Birşeyler yapmaya çalıştım roviss kardeşim sağolasın.İnşallah arkadaşlara faydalı olmuştur bu işler çok zaman alan işler biraz daha pratik nasıl olur onu planlayarak hazırladım. Bir kaç güncelleme daha yaptım onuda yakında ekleyeceğim.🙏

Acaba bu uygulamaya pansiyon için nöbet tutma programını da ekleyebilir miyiz ?
Hocam nöbet tutma ayrı bir program olur zamanında biraz uğraşmıştım bulabilir miyim bilmiyorum kim kaç nöbet tutmuş, kaç defa hafta içi, kaç defa hafta sonu, eşit dağıtılmış mı buna benzer kontrolleri yapmıştım. Uzun zamandır pansiyonlu okullarda çalışmıyorum.

Son düzenleme:
Hocam yeni versiyonu paylasacakmisniz
Hocam yeni programda MYS’ye(yaklaşık maliyet) yüklenecek hesapcetveli var kontrollerini yapamadım bide işlem sıralarını ekledim, ilk defa doğrudan temin yapan da kolayca anlayacağı şekilde. Yazışmalarda başlık kısmı değişmiş onu düzelttim. Kontrollerini yaptığım zaman ekleyecem.bu hali işinizi görür acil alım yapacaksanız hocam.

Son düzenleme:
Hocam nöbet tutma ayrı bir program olur zamanında biraz uğraşmıştım bulabilir miyim bilmiyorum kim kaç nöbet tutmuş, kaç defa hafta içi, kaç defa hafta sonu, eşit dağıtılmış mı buna benzer kontrolleri yapmıştım. Uzun zamandır pansiyonlu okullarda çalışmıyorum.
Hocam bulabilirseniz cidden çok makbule geçer.

Hocamızın eline sağlık. Nöbet programı olarak böyle bir şey var. İşinizi görür mü
Hocam maalesef. Bana şöyle bir program lazım mesela bir öğretmen diyelim ayda üç nöbet tutacak ben 3 nöbet yazacağım program 3 nöbet ayarlayacak veya bir nöbet olacak ben bir nöbet yazacağım program kişiye bir nöbet atayacak

Geri