BURSA formatorluk temmuz-aralik 2011 belli oldu

Kodla Büyü
hocam haberleşelim yine ben yarın ilçeye bi daha uğrayayım.ekdersler yarın gönderilir madur olmayalım sonra

Tamam hocam haberleşelim sen hangi okuldaydın yıldırımda ben Mustafa Dörtçelikteyim Hocam isim Aşir görüşüp tanışalım...

Ben şimdi ilden geldim, yazının aslını verdiler, alıp fotokopisini çektirdim.Onu da ek derslere ekleyecekler, ilden ilçelerede gönderdik dedi atamadaki bayan.

hım bizim ilçeye ulaşmamış hakan hocam olmazsa yarın bi ilçeye gideyim omadı ile gideyim.sizin ekders için ne diyolar sizinkini nezamandan başlatacaklar

ilyas hocam yazıda onay 1 temmuz olarak çıkmış, bizim müdürde tam yaptı benim ekdersi, hiç ses çıkarmadım yani anlayacağın, karıştırmamak için.

bizde yazıyı getirelimde ekdersleri yaptıralım ozaman.ilden kimden aldınız hocam atamadan mı yoksa sınav hizmetlerinden mi?

Arkadaşlar Bursa'da formatörlük zorunlu değildi sanırım,yanlış hatılıyorsam bilgilendirir misiniz.(Yenişehir'de) Özür grubundan tayin isteme durumum var,başvurular 2 Ağustosa uzatılmış..

Arkadaşlar ben bu gün ile gittim görevlendirmeyi almaya dediler ilçeye gönderdik ilçeye gittim dediler kaymakamlığa onay alınmaya gitti...

Dedim ek ders yapacağız yapamıyoruz !? Kimse cevap veremedi şöyle yaparsınız demedi çıldırdım yaw... bi akıl verin arkadaşlar onay gelmedi daha kaymakamlıktan nasıl olacak bu ekders işi...

sencal hocam aynen ilçeye soruyorum kaymakamlıktan gelmedi diyo.artık geçti.ekdersler gitmiştir bu gün idareciler naptı bende sormadım.artık görevlendirme gelincemi yaparlar yoksa gelecek aya mı kalır bilmem

bunu ukalalik olsun diye yazmiyorum, ama devletin dili yazi arkadaslar. okulunuza gorevlendirme yazisi gelmediyse okulunuzda neden duruyosunuz? eger daha oncede boyle gecikmler oldu ve sonradan paranizi aldiysaniz, bu sefer demek ki sans hep bizde4n yana olmayacak. bazen alcaz, bazen alamayacaz. sıkmayın canınızı en azından 31 araliga kadar formatorun ve okullar basladiginda ek ders sikintimiz olmayacak. benim sahsi tahminin buyuk ihtimalle o gorevlendirme yazilarini agustos sonu veya eylul basi okullara yollayacaklar. bu senede bursa boyle yapmak istemis demek ki, nede olsa ne oldugumuz ne olacagimiz belli olmadigi icin, isteyen istedigi gibi bizlerle boyle oynayabiliyor. tekrar yaziyorum: bizi bu hale sokanlara lanet olsun...

hocam haziran sonunda ilçe formatörü 1 temmuzdan itibaren ekdersimizi alacağımızı görev yerlerimizi terketmememiz gerektiğini söyledi.öyle kafamıza göre durmuyoruz.bu arada ebitefo onayları da yeni çıktı.onlrda görevinin başında.bu bir bursa kasiği olmalı.bir ayda onay çıkması

kafana gore durmuyosan, okuluna gelen gorevlendirme yazisini paylasirmisin arkadasim. toplu gorevlendirme yazisini buraya koyan benim, ancak bu okullarimiza gelen yazi falan degil. sadece ildeki gorevli arkadasimizin mailinden cikan ek...

il/ilçedeki EBİTEFO ların emri senin için bişey ifade etmiyo galiba.kalmamız gerektiğini görevimize devam etmemiz gerektiğini söyledi.bursada hep böyle oluyormuş.yoksa ben bu ilde yeniyim.bir ayda görevlendirme yazısının çıktığını ilk defa burda görüyorum.benim çalıştığım ilde görevlendirmelerimiz bitmeden yyeni görevlendirme listesi il milli eğitimin sitesinde resmi olarak yayınlanırdı.

Kemal bey'in taaa 14 Temmuzda mail grubuna gönderdiği mail:

Arkadaşlar,
Temmuz-Aralık ayları Okul Bilişim Teknolojisi Formator Öğretmen Görevlendirmeleri yapılmış olup 15.07.2011 Cuma günü resmi yazılar okullara gönderilecektir.
Saygılarımla,
Kemal AKAR
İl BT-Koordinatorü

Ekinde ise : 2011_temmuz_formator.xls dosyası bulunmaktadır...

Resmi yazı mailde yada evraksisde yoktur...

bursa çok ilginç bi yer.bu formatörlük ve BDE uygulamarı konusunda çok geri.ben mersinden geldim mersin bu konuda bakanlık tarafından da örnek gösteriliyo.

Bursa Bilişim konusunda Fi tarihinden kalan bir il...

7 yıl görev yaptığım Erzurum'un eline su bile dökemez...

Hocam Cuma bende gittim İle bizim ilçe benden önce almış yazıyı göndermiş kaymakamlığa bende bu gün dedim müdüre böyle böyle yazıyı alamadım kaymakamlıkta diye...

Müdürüm teli aldı eline sağolsun halletti ... Allah herkese böyle müdür versin :)

Yaw şu Yıldırım ilçesinin mail grubunu bilen var mı !? bende katılmıştım internet haftası ile ilgili toplantıya fakat mail grubuna üyeliğim yapılmamış !? Yıldırımın mail grubu linki nedir ki !?

yıldırım da yazılar geldi arkadaşlar

görevlendirme 1 temmuz olarak yapılmış

felaket senaryosu yazmaya gerek yokmuş demekki

yok bursa bilmem ne tarihindenmis, yok bursa cok geri kalmismis, yok bursa... kardesim madem memnun degilsiniz doldurun ildeki surenizi gule gule, biz ildeki formatorlerden de ilcedeki formatorlerden de okullarda gorev yapan formatorlerden de, basimizda bulunan idarecilerden de memnunuz. tipik memur zihniyeti hep sikayet, hep sizlanma, hep aglama... karamsarliklarinizi bizlerde bulastirmayin, lutfen :)

seasun sana no oluyo ya.buraya yazılan herşeye laf atıyon.bi yerde daha iyi bi uygulama varsa bunu hatırlatmak diğerleri için bi ufuk olur.hem bursanın bilişim konusunda geri olduğunu zaten eğiticiler de kabul ediyo.ve burda çalışmamız gereken süreyi sana soracak değiliz.eğer burada yanlış bişey yazıyosak form editörleri bizi aten uyarır neden her lafa atlıyosun

Geri