BURSA formatorluk temmuz-aralik 2011 belli oldu

Kodla Büyü

seasun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
haberi olmayan arkadaslar varsa BURSAda formatorluk görevlendirmeleri yapilmis, ilde görevli sevgili eğitici arkadaslarimiz mail atmis. hepimize hayirli olsun, umarim en yakin zamanda kadro sorunu-norm fazlasi durumlarda çözülür. hayirli kandiller, bir duanizi bu garip formatörlerden esirgemeyin...

hocam gelen yazıyı ekleyebilirmisiniz listede varmıyız yokmuyuz görsek bi :)
bide başlatmak için tarih eylül mü bu sene okul değiştirdim eski okulumda tarih sorun olmaz da yeniyi bilemiyorum o yüzden bilen varsa yazabilir mi

arkadaşlar listeyi bi görsek eğer varsa onay listesini bi atsanız buraya.eğitici arkadaşlardan sesimizi duyan varsa

Evet arkadaşlar biz okulda değiliz bi zahmet bi arkadaş alıp burda yayımlarsa çok makbule geçecek ?

liste eklenmistir...

Ekli dosyalar

• 2011_temmuz_formator.rar
    13.6 KB · Görüntüleme: 231
Liste için çok teşekkür ederiz hocam, görevlendirmeler 1 temmuz diye yapılmış :( İyi ki başvurmamışım...

umarim herkesin gonlune gore olmustur... sunuda eklemeden gecemeyecem, 9 yillik bote mezunu bir ogretmenim, formatorlugun ciktigi gunden beri hep gorevlendirmeden kactim (hic istemedim formatorlugu). bu benim 2. gorevlendirmem, inasan mecburen kendisini ve ailesini dusunmek durumunda kaliyor. keske ogretmen gibi dersimize girebilsek, ama maglesef iş bilmez bürokratlarimiz oldukca halimiz ortada. ve inaniyorum ki bizim sorunumuz cozulmeyecek artarak devam edecek, zamani gelcek mecburen formator bile yapmayacaklarini dusunuyorum. neyse daha fazla can sıkmadan, bizi bu hale sokanlara lanet ediyorum, allahindan bulsunlar...

Müdür yardımcıları da formatör öğretmen olabiliyor muydu? Bu ne biçim işmiş :) Listenin hiç yoksa üçte biri müdür yardımcısı ve çoğunun da belgesi bile yokmuş. Şaşırdım.

hocam o bt sınıfından sorumlu md. yardımcılarıdır.formatör öğretmen görevlendirilmeyen okullarda bt sınıfından sorumlu md. yardımcısı görevlendiriliyo benim bildiğim kadarı ile.

Okullara yazı gönderilmedi. Maaş zamanı da geldi ne yapılacağını bilen varmı? Formatörlüğe ilk girişimiz bu ama yazı da gelmedi 1 aydır çalışıyoruz. mağdur olmayalım?

evet ya hakkaten ne olacak ekders zaman ıda geldi cumaya kadar yazımız gelse bari.

şimdi ilçe formatörümüz aradı

onaylar gelmiş ilden ilçelere

ama ilk defa bursa da görev alacaklar 14 temmzdan itibaren ek ders alacaklarmış

eski görevlendirmlerin devamı şeklinde olanlar tam alacakmış dedi

Ben ilçeye telefon etmiştim, 1 temmuz olarak onaylar geleceğini söylemişlerdi.Şimdi 14 günümüzü kesecekler o zaman, boş yere okulda durmuş olacaz :verymad:
serkanholep' Alıntı:

hturna7' Alıntı:
Ben ilçeye telefon etmiştim, 1 temmuz olarak onaylar geleceğini söylemişlerdi.Şimdi 14 günümüzü kesecekler o zaman, boş yere okulda durmuş olacaz :verymad:
serkanholep' Alıntı:

Müdürünle konuş o günleri ramazanda değerlendir sen de hocam :)

yazı ilk başvuranlara 14 ünden sonra verilecektir diye mi çıktı acaba?yazıya ulaşabilen var mı?
omd' Alıntı:
hturna7' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:

Müdürünle konuş o günleri ramazanda değerlendir sen de hocam :)

arkadaşlar şimdi yıldıırm ilçeden geldim bitefoların görevlendirmesinin henüz kaymakamlıktan gelmediğini ebitefo görevlendirmelerinin geldiğini söledi.ebitefolar 24 haziranda yapılmıştı anca gelmiş.

Hocam ben dün sordum yıldırım ilçeye atamaya evet hocam onaylar geldi cumaya kadar ilçedeki okul dolaplarından alabilirsiniz dediler... :S kafam karıştı şimdi herkese başka mı diyor bu adamlar...

allah allah ne ilginç adamlar okul formatörleri yok dedi.ebitefo var dedi evrak kayıt.onlar yazıyo yazıları birinci dönem ben onlardan almıştım elden

Geri