Bursa bt rehber öğretmenliği????

Kodla Büyü

blşmblşm

Aktif Üye
bursa ilinde veya ilçelerinde bt rehber öğrt yazısı gelen varmı arkadaşlar? neden hala gelmiyor

evet hala bir haber yok
bu arada BURSA MEM web sitesine giriyorum neredeyse 4 aydır güncellenmiyor.

bursaya formatörlük başvuruları hemen gelirdi.neredeyse ilk biz başvururduk.neler oluyor anlamıyorum bursaya.form atörlüğü iptal etti ayak diretti gelmedi.şimdide btr yi yayınlamıyor.hiç bişey demiorum!!!!

hazarpapak' Alıntı:
Bu işte bi gariplik var arkadaşlar demedi demeyin...
Bana da öyle geliyor. Eskişehir sadece liselere görevlendirme yapıyormuş. Bursa'dan da aynı yorum gelirse şaşırmıcam.

sorun olan illerde toplanıp mebe gidin derdinizi anlatın örnek uygulamaları gösterin sorununuzu çözeceklerdlr..

bugün İlçe koordinatörleri Kemal bey başkanlığında toplantı yapıldı. yazılar yarın itibariyle ilçelere gönderilecek.Ancak Fatih projesi kurulmuş okullara görevlendirme yapılmadan BT sınıfı olan okullara görevlendirme yapılmayacak. Benim bulunduğum kestel ilçesinde 5 tane bilgisayar öğretmeniyiz. Her öğretmenin okulundada BT sınıfı var.Ancak Fatih projesi kurulan lisede Bt öğretmeni yok. İçimizden biri liseye görevlendirme istemek zorunda.Bu kişiyide aramızda toplanıp birimiz liseye tercih yapacak. Diğer ilçede ki arkadaşlar sizde kendi durumunuzu buna göre ayarlamaya çalışın.

liseye görevlendirmesi çıkanların kendi okulundaki derslerine girecek mi ?girmeyecek mi? ne olacak birde buna bir açıklık getirselerde de bizde ona göre karar versek

ben yıldırım da bilişim teknolojileri öğretmeniyim deeee okulum ortaokul bugun yollanan listede sadece liseler var
ben yıldırımda kaç btr isteklisi var nerden bileceğim
bu liselerin hiç birinde yok mu bilgisayar öğretmeni
farklı ilçelerden görev istesek nasıl olacak
kendi okulumdaki 5 saat lik ders ne olacak ben mi girecegim
bursa bekletti bekletti 28 ınde yayınlanan içeriğin haricinde bi açıklama yollamadı madem neden bekliyorsun en erken kasımda baslayacaz gibi goreve
kendi okulumda kalmak istesem yapacak bişe yok gibi
bursada toplam 150 tane ya vardrı ya yoktur bilgisayarcı bunların kacı yıldırımdan acaba 16 tane lise gözüküyor listede

sorular soruları doguruyor gibi.....

aynı okulu isteyenleri neye göre yerleştirecekler ölçüt ne olacak acaba

Geri