Bursa BT Rehber Öğretmen görevlendirme sonuçları ne zaman!

Kodla Büyü

sevgili33

Üye
Okullar başladı ancak şuana kadar Bursada BT Rehber Öğretmen görevlendirme sonuçları belli değil. Bunu hazırlamak, düzenlemek bu kadarmı zor bilemiyorum. Okullarda geç açıldı ama daha görevlendirmeler belli değil. Bir an önce belli olsada görevledirmem olmayacak ise okul ders programını ona göre yapacak. Okulumuzda Fatih Projesi alt yapı başlandı ancak bitmiş değil, bu sene görevlendirmeler alt yapısı biten okullara olacak deniliyor. Eğer alt yapı tamamlanmayan okullara görevlenidirme yapılmazsa bu okullardaki Etkileşimli tahtaların hali nice olur bilemiyorum. :roll:

NeDemekŞakireÇayYok' Alıntı:
Bütün iller bekliyor bakanlıktan yeni yazı gelecekmiş.Başvuru alanlar da bekletiyor.

kim attı bu yeni yazı lafını ortaya, doğrumu bu,
koca forumda bakanlıkta, yeğitekte görevli olarak çalışan bir Allah kulu yok mu,
kimsenin kulağına net birşey gelmiyormu,
biri birşey paylaşşın,

Yaa kimsenin bakanlıkta dayısı yokmu, eğiticilerden bakanlıkla sıkı fıkı olan yok mu,
biri zahmet etsin bir açıklama yapsın,
yoksa iller kendi padişahlıklarını sürdürüyor bizde bekliyoruz

birarti1' Alıntı:
NeDemekŞakireÇayYok' Alıntı:
Bütün iller bekliyor bakanlıktan yeni yazı gelecekmiş.Başvuru alanlar da bekletiyor.

kim attı bu yeni yazı lafını ortaya, doğrumu bu,
koca forumda bakanlıkta, yeğitekte görevli olarak çalışan bir Allah kulu yok mu,
kimsenin kulağına net birşey gelmiyormu,
biri birşey paylaşşın,

Yaa kimsenin bakanlıkta dayısı yokmu, eğiticilerden bakanlıkla sıkı fıkı olan yok mu,
biri zahmet etsin bir açıklama yapsın,
yoksa iller kendi padişahlıklarını sürdürüyor bizde bekliyoruz

yazı olayı doğru sanırım ben ilçe memi aradığımda öyle dediler. ama içeriği hakkında hiç kimse bişey bilmiyormuş. ben de içeriğini merak ediyorum

ankara btr ler başlamış..Bursa içinde bugun aradık Valilik onayında dendi..Btr durumuna göre ders programı yapılacak,ekders hepsi bekliyor bu yüzden..Bursa da ortaokullara görevlendirme yok dendi bana telden..altyapısı tamam okulun ancak açılış yok..bence de verilmezse bu akıllı tahtaların aklını alırlar :)

Ne onaydan çıkmaz bir belge imiş bu arkadaş, tercih yapalı bir ay oldu, okullar açıldı ikinci haftaya girdik, daha bir görevlendirme açıklanamadı. Ankara,Adana, Samsun açıkladı ancak Burs da bir türlü malesef açıklanmadı. Ne kadar zormuş mübarek sanki devlet sırrrı. İki bin yılından beri formatörlük yapıyorum ve şu ana kadar isteyerek ve severekde yaptım. Gerçekten beklemekten sıkıldım ve yoruldum bu saatten sonra bana görevlendirme verilmesinide istemiyorum, artık bir daha istemeyide düşünmüyorum. :!: :!: :!:

giresun fatih projesi kapsamında et lerin kurulumu tamamlanan okullara görevlendirme yapılacak. diğer okullara görevlendirme yok. (resmi yazı)

Arkadaşlar Bursa onayı çıktı ve ilçelere gönderildi. Ulaşmadıysa muhtemelen 1-2 gün içinde elinize ulaşır. Panik yapmanıza gerek yok onay zaten 28.09.2015 - 22.01.2016 tarihleri olarak çıkmıştır.

schumix' Alıntı:
Arkadaşlar Bursa onayı çıktı ve ilçelere gönderildi. Ulaşmadıysa muhtemelen 1-2 gün içinde elinize ulaşır. Panik yapmanıza gerek yok onay zaten 28.09.2015 - 22.01.2016 tarihleri olarak çıkmıştır.
ek görevlendirme olacak mı?Akıllı tahta kurulumu devam eden okullar var 1 haftaya bitecek olan?ortaokullar ?

alemd@r' Alıntı:
schumix' Alıntı:
ek görevlendirme olacak mı?Akıllı tahta kurulumu devam eden okullar var 1 haftaya bitecek olan?ortaokullar ?

Akıllı tahta kurulumu tamamlanmış okullar da (ortaokullar) vardı onlara da görevlendirme yapılmadı. O yüzden ben sadece akıllı tahta kurulumu tamamlandı diye ek görevlendirme yapılacağını düşünmüyorum. İhtiyaç olması halinde yapılırsa ancak tayin, il içi atama vb durumlar için yapılır diye tahmin ediyorum. Onların da ortaokulları kapsayacağını düşünmüyorum. Tabi kesin konuşmamız mümkün değil her an her şey olabilir :)

schumix' Alıntı:
alemd@r' Alıntı:
schumix' Alıntı:

Akıllı tahta kurulumu tamamlanmış okullar da (ortaokullar) vardı onlara da görevlendirme yapılmadı. O yüzden ben sadece akıllı tahta kurulumu tamamlandı diye ek görevlendirme yapılacağını düşünmüyorum. İhtiyaç olması halinde yapılırsa ancak tayin, il içi atama vb durumlar için yapılır diye tahmin ediyorum. Onların da ortaokulları kapsayacağını düşünmüyorum. Tabi kesin konuşmamız mümkün değil her an her şey olabilir :)
saol hocam :)

Geri