bunun vebalini kim ödeyecek

Kodla Büyü

Kürşat_58

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bence siz bu çocuğa ağlamayın siz oturun kendi halinize ağlayın. bunun vebalini ödeyemezsiniz...arap baharına kimler destek olduysa ....

Ekli dosyalar

• 777.jpg
    777.jpg
    49.7 KB · Görüntüleme: 1,582
esed gitsin diye ne bedenler gitti aramızdan. bop projesinin ürünüdür. akp ye oy veren herkesin vebali vardır.

ak partiye oy verenler cehennemlik yani.Vermeyenler cennetlik öyle mi? BEYİN TUTULMASI nasıl olur biliyormusunuz hased ve kibirle olur.

Size bir olay anlatayım da kendinizi tartın.

Şeytan Hz Musaya dedi ki ben tövbe etsem Allah beni bağışlar mı? Hz musa Allahu Tala C.C una bu durumu bildirdi ve Allahu Teala da gitsin Ademin kabrine secde etsin tövbesini kabul edeyim dedi. Hz Musa bunu şeytana söyleyince şeytan homurdanarak "ben onun dirsine secde etmedim ölsüne mi secde edicem" dedi ve isyanına devam etti.

Yapılanlar kadar yapılmayanların da vebali vardır diye düşünüyorum.
7 haziran seçimlerinde mhp'ye oy vermiş bir vatandaş olarak mhp'nin herhangi bir taşın altına elini sokmamasından ben de sorumluyum.
1 kasım seçimlerinde akp'ye oy vereceğim, yapılanlardan ben de sorumlu olayım.
kim bilir belki 4 ay sonra, belki de 4 yıl sonra yapılacak başka bir seçimde de chp'ye oy veririm. onların da hem yaptıklarından hem de yapmadıklarından sorumlu olurum.

alternatifler bu kadar kısıtlı iken malesef öyle ya da böyle bir vebal altına giriyoruz. zannetmiyorum ki sandığa gidip boş oy atsam herhangi bir vebalim olmayacak!
sayın hocalarım! sizlerin bildiği daha iyi bir seçenek varsa da o seçeneği değerlendirmeye hazırım. "şu partiye oy verdiğin zaman herhangi bir vebal altına girmeyeceksin" dediğiniz, güvendiğiniz, emin olduğunuz bir parti var mıdır?

tayyip Erdoğan BOP eş başkanıdır. bizim hükümette arap baharının ortaklarındandır. orta doğuda yaşanan vahşet ise arap baharının bir ürünüdür. sen akp ye destek vereceksin onlar arap baharına (haçlı seferi) sonuçta milyonarca Müslüman ölecek... mesele o parti bu parti değildir. acı ama gerçek olan budur. aksini idda eden varsa bizde bilelim. insanlık kıyıya vurduysa bunun suçlularıda vardır.

MHP, CHP, AKP, HDP hangisine oy verirsek AB, ABD ve İsrail şeytan üçgenini kırarız? BOP, Ilımlı İslam ve Dinlerarası Diyalog tuzaklarından hangisiyle kurtuluruz? Mezhep savaşlarını hangisini desteklersek engelleriz ve Ortadoğuda akan müslüman kanını durdururuz? İnsan Hakları ve Demokrasi Getirme Hikayelerini hangisiyle boşa çıkartırız?

Hepsinde de yolun sonu AB, ABD ve İsrail'in ekmeğine yağ sürmeye çıkıyor. Kapitalizme ve Mezhep kavgalarına çıkıyor.

Mezhep savaşlarını engelleyecek, kutuplaşmayı bitirecek, AB, ABD ve İsrail'in oyunlarını bozacak, alevi ve sunnileri ehl-i beyt'te birleştirecek, Kapitalizm'e karşı bir alternatif ortaya koyarak bu güçlünün zayıfı ezdiği, fakirin dahada fakirleştiği savaş ve faiz düzenini model ve projeleriyle yıkacak bir lider lazım.

Bu sistemin ve medyanın bize dayattıklarıyla, bunu seçmessek o gelir ve mecburuz kötünün iyisiyle idare edelim mantığıyla devam edersek sonumuz maalesef daha karanlık...

Önyargısız bir şekilde Milli Ekonomi Modeli'ni araştırmak artık elzem olmuştur...

mas1961' Alıntı:
MHP, CHP, AKP, HDP hangisine oy verirsek AB, ABD ve İsrail şeytan üçgenini kırarız? BOP, Ilımlı İslam ve Dinlerarası Diyalog tuzaklarından hangisiyle kurtuluruz? Mezhep savaşlarını hangisini desteklersek engelleriz ve Ortadoğuda akan müslüman kanını durdururuz? İnsan Hakları ve Demokrasi Getirme Hikayelerini hangisiyle boşa çıkartırız?

Hepsinde de yolun sonu AB, ABD ve İsrail'in ekmeğine yağ sürmeye çıkıyor. Kapitalizme ve Mezhep kavgalarına çıkıyor.

Mezhep savaşlarını engelleyecek, kutuplaşmayı bitirecek, AB, ABD ve İsrail'in oyunlarını bozacak, alevi ve sunnileri ehl-i beyt'te birleştirecek, Kapitalizm'e karşı bir alternatif ortaya koyarak bu güçlünün zayıfı ezdiği, fakirin dahada fakirleştiği savaş ve faiz düzenini model ve projeleriyle yıkacak bir lider lazım.

Bu sistemin ve medyanın bize dayattıklarıyla, bunu seçmessek o gelir ve mecburuz kötünün iyisiyle idare edelim mantığıyla devam edersek sonumuz maalesef daha karanlık...

Önyargısız bir şekilde Milli Ekonomi Modeli'ni araştırmak artık elzem olmuştur...
Akp bir proje partisidir projenin amacıda zaten bop ve arap baharıdır. Ayrıca medeniyetler ittifakı adı altında dinler arası dialog projelerini hayata geçirmektir. Diğer partileri suçlamak yanlıştır.

Sana göre mhp dışında hepsi kötü forumda sürekli akp anti propaganda yapıyorsun biraz da kendi zihniyetine bak. Benim dediklerim doğru diğerleri yanlış kafasından kurtulun artık bu kimseye hiçbirşey kazandırmaz.

tayyibi göndermek tasviye etmek isteyen bopçular..son 8 senedir batı tayyibi istemiyor bu net..çünlü bildiğini okuyor artık..mhp ye gelince koray aydım meclis başkan vekili olmuş anladınız siz onu..bu arkadaşlar yolsuzluk konusunda çol samimiler deyilmi alın birini vurun ötekini..kötünün iyisi gene akp dir diğerleri beş para etmez

Kürşat_58' Alıntı:
tayyip Erdoğan BOP eş başkanıdır. bizim hükümette arap baharının ortaklarındandır. orta doğuda yaşanan vahşet ise arap baharının bir ürünüdür. sen akp ye destek vereceksin onlar arap baharına (haçlı seferi) sonuçta milyonarca Müslüman ölecek... mesele o parti bu parti değildir. acı ama gerçek olan budur. aksini idda eden varsa bizde bilelim. insanlık kıyıya vurduysa bunun suçlularıda vardır.

tayyip bop eş başkanı bu yüzden pkkyı bilerek şişirdi diyelim arap baharına ortak diyelim, peki bahçeli kimin eşbaşkanı da apoyu asmayanlara ortak oldu.
O gün bahçeli o imzayı atmasa ben bunu kabul etmem dese apo asılırdı. Eğer o günlerde mhp milletvekili başını açmasa ve devlet bahçeli o kadının arkasında dursa binlerce kız okullarda joplanmazdı baş örtüsü başından çekilmezdi.Başörtülü analar yemin törenlerinden kovulmazdı.Bugün sözde erkeklik taslayanlar dönüp geçmişine baksın biz erkek kim iyi biliriz.Devlet bahçeli daha bir kere israile laf söylememiştir neden? g.t korkusu -1 müslüman milliyetçileri uyutma -2.Daha yazacak çok şey var da anlayan olmayacak boşa yazıyorum.Şimdi bugün kalkmış akpye oy verenlere vebal yüklemeye çalışıyor.asıl mhpye oy verenler başörtüsü yasağıyla kızlarımın başının açık olarak okumasıyla kazandıkları veballere baksınlar.kuran kurslarının kapatılmasıyla kazandıkları veballere baksınlar.namaz kılıyor diye memurluktan polislikten askerlikten atılıp çoluğunun çocuğunun rızkı kesilenlerin veballerine baksınlar.daha buna benzer neler....

"Firatin kenarında, bir koyunun ayaği taşa takilsa, sorumlusu halife Ömer'dir." sözleriyle büyülenen insanlar için, kiyilarimiza vuran çocuk cesetleri, nerdeyse her gün verilen şehitler, pek bir anlam ifade etmiyor maalesef.. Nasil bir üluzyon bu Allahim. Bunu da 3 gün sonra unutacak olan bizlerin yüreğine biraz insaf ver Allahim.

Arabistan 1 tane bile suriyeli mülteciyi kabul etmiyor. Oysa dinleri de bir dilleri de bir. Şimdi biri bana şunun mantıklı bi izahını yapsın; arap kralı öldüğünde neden milli yas ilan edildi?

Sayın Hocam, AKP yerine MHP gelse ne yapabilecek? Orta Doğuyu kan gölüne çeviren AB-ABD-İsrail zihniyetinin zincirini kırabilecek mi? Kapitalizmin yarattığı insani sorunlara karşı çözümü, alternatif bir modeli var mı? Mezhep çatışmasından beslenen Ortadoğudaki felaketlere karşı birleştirici bir itikadi açılımı var mı?
Sayın Hocam Milliyetçisi, Sosyalisti, Muhafazakarı topyekun birleşmeliyiz. Ama maalesef her kesimi birleştirecek ne projeler ne de lider yok MHP'de..
Keşke AKP kutuplaştırmayı arttırmasaydı ve BOP'a, Dinler Arası Diyalog Tuzağına, Ilımlı İslam saçmalığına, Arap baharına ve benzeri Batı oyunlarına net bir şekilde cephe alıp ortak olmasaydı. Adalet sistemini hassas ve adaletli bir şekilde ele alsaydı. 'Milli Ekonomi Modeli' gibi önemli bir değere arkasını dönmeyip de sahip çıksaydı. Kendi topraklarında ve civarında bariz bir şekilde hesabı olan ve bunu icraate döken AB ve İsrail'in güdümündeki ABD yerine en azından kısa vadede tehlike arz etmeyen Rusya ve Çin blokuyla yakınlaşsaydı keşke.. Aslında tek başına iktidar büyük bir fırsattı bu ülke için...
Halkımızın ısrarla peşinden koştuğu bu dört parti de maalesef dertlerimize derman olamaz. Çözüm odaklı, proje odaklı ve model odaklı karar vermeli ve mümkün olan en üst düzeyde birleşme sağlamalıyız.
Gerçekten bir ateş çemberinin içine girdik. Sonumuz hayrolsun...

mas1961' Alıntı:
Sayın Hocam, AKP yerine MHP gelse ne yapabilecek? Orta Doğuyu kan gölüne çeviren AB-ABD-İsrail zihniyetinin zincirini kırabilecek mi? Kapitalizmin yarattığı insani sorunlara karşı çözümü, alternatif bir modeli var mı? Mezhep çatışmasından beslenen Ortadoğudaki felaketlere karşı birleştirici bir itikadi açılımı var mı?
Sayın Hocam Milliyetçisi, Sosyalisti, Muhafazakarı topyekun birleşmeliyiz. Ama maalesef her kesimi birleştirecek ne projeler ne de lider yok MHP'de..
Keşke AKP kutuplaştırmayı arttırmasaydı ve BOP'a, Dinler Arası Diyalog Tuzağına, Ilımlı İslam saçmalığına, Arap baharına ve benzeri Batı oyunlarına net bir şekilde cephe alıp ortak olmasaydı. Adalet sistemini hassas ve adaletli bir şekilde ele alsaydı. 'Milli Ekonomi Modeli' gibi önemli bir değere arkasını dönmeyip de sahip çıksaydı. Kendi topraklarında ve civarında bariz bir şekilde hesabı olan ve bunu icraate döken AB ve İsrail'in güdümündeki ABD yerine en azından kısa vadede tehlike arz etmeyen Rusya ve Çin blokuyla yakınlaşsaydı keşke.. Aslında tek başına iktidar büyük bir fırsattı bu ülke için...
Halkımızın ısrarla peşinden koştuğu bu dört parti de maalesef dertlerimize derman olamaz. Çözüm odaklı, proje odaklı ve model odaklı karar vermeli ve mümkün olan en üst düzeyde birleşme sağlamalıyız.
Gerçekten bir ateş çemberinin içine girdik. Sonumuz hayrolsun...

Söylediğiniz her bir söze katılmaktayım. Özellikle de akp'nin yanlışlarıyla ilgili olanlara. "Oy vereceğim" demek "tüm yanlışlarıyla bu partiyi kabul ediyorum" demek değildir. "akp'nin bir dizi yanlışları var" demek de ne akp düşmanlığıdır, ne akp seçmenine düşmanlıktır, ne de devlet düşmanlığıdır.
Daha adil bir toplum düzeni için birlikte eleştirebilmeli ve birbirimizin hem fikirlerine hem de oyuna saygı duyabilmeliyiz.

vesselam.

ismailt' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:

tayyip bop eş başkanı bu yüzden pkkyı bilerek şişirdi diyelim arap baharına ortak diyelim, peki bahçeli kimin eşbaşkanı da apoyu asmayanlara ortak oldu.
O gün bahçeli o imzayı atmasa ben bunu kabul etmem dese apo asılırdı. Eğer o günlerde mhp milletvekili başını açmasa ve devlet bahçeli o kadının arkasında dursa binlerce kız okullarda joplanmazdı baş örtüsü başından çekilmezdi.Başörtülü analar yemin törenlerinden kovulmazdı.Bugün sözde erkeklik taslayanlar dönüp geçmişine baksın biz erkek kim iyi biliriz.Devlet bahçeli daha bir kere israile laf söylememiştir neden? g.t korkusu -1 müslüman milliyetçileri uyutma -2.Daha yazacak çok şey var da anlayan olmayacak boşa yazıyorum.Şimdi bugün kalkmış akpye oy verenlere vebal yüklemeye çalışıyor.asıl mhpye oy verenler başörtüsü yasağıyla kızlarımın başının açık olarak okumasıyla kazandıkları veballere baksınlar.kuran kurslarının kapatılmasıyla kazandıkları veballere baksınlar.namaz kılıyor diye memurluktan polislikten askerlikten atılıp çoluğunun çocuğunun rızkı kesilenlerin veballerine baksınlar.daha buna benzer neler....
konu idam değil ama ben bu formda idam konusunu 50 defa anlattım. idamın kalması meclise geldiğinde idama el kaldırmayan tek parti MHP dir. idam gerçek anlamda tayyip erdoğanın imzasıyla 2004 yılında kaldırıldı. MHP başörtüsü ve kuranı kerimin ders olması konusunda meclise önerge vermiş ve desteklemiştir. akp arap baharının ortağıdır ve bop projesininde eş başkanıdır. siz kabul etmesnizde onlar kendileri söylüyor. arap baharı ve bop projesinden dolayı yüz binlerce Müslüman öldüyse bu hükümetinde payı vardır. sizde bu hükümetin yaptıklarına kefil olduğunuza göre bu vebalden sizde sorumlusunuz.

MHP ile akp aynı katagoride değerlendirmeniz yanlıştır. MHP hiç bir cemaat, aşiret, iş adamları, baronlar, içerde ve dışardaki lobilerle iş birliği yaptığını gören duyan olmamıştır. ya akp...
pkk dağdan şehire inip güçlendiyse bunun sebebide akp dir. bu süreçte 6000 çocuk dağa çıktıysa yine bu çözüm sürecinden kaynaklanan tavizlerdendir. bugün hükümet uyuduğu için şehitlerimiz çok

Kürşat_58' Alıntı:
MHP ile akp aynı katagoride değerlendirmeniz yanlıştır. MHP hiç bir cemaat, aşiret, iş adamları, baronlar, içerde ve dışardaki lobilerle iş birliği yaptığını gören duyan olmamıştır. ya akp...
pkk dağdan şehire inip güçlendiyse bunun sebebide akp dir. bu süreçte 6000 çocuk dağa çıktıysa yine bu çözüm sürecinden kaynaklanan tavizlerdendir. bugün hükümet uyuduğu için şehitlerimiz çok
:+1:

esedçi değilim hiçte sevmem ama ben esed gitmesin dediğimde herkes beni esedçi ilan etti ama bunun için dedim
esed gitsin dediler kaç yüz bin insan öldü esed gitsin diyenler suçludur ve bu vebalin ortağıdır

tamam esed diktatör ama bu çocuğun ailesi zamanında esedin ülkesinde yaşarken savaş yokken mi mutluydu yoksa şimdi mi mutlu

Kürşat_58' Alıntı:
ismailt' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:

konu idam değil ama ben bu formda idam konusunu 50 defa anlattım. idamın kalması meclise geldiğinde idama el kaldırmayan tek parti MHP dir. idam gerçek anlamda tayyip erdoğanın imzasıyla 2004 yılında kaldırıldı. MHP başörtüsü ve kuranı kerimin ders olması konusunda meclise önerge vermiş ve desteklemiştir. akp arap baharının ortağıdır ve bop projesininde eş başkanıdır. siz kabul etmesnizde onlar kendileri söylüyor. arap baharı ve bop projesinden dolayı yüz binlerce Müslüman öldüyse bu hükümetinde payı vardır. sizde bu hükümetin yaptıklarına kefil olduğunuza göre bu vebalden sizde sorumlusunuz.

Açıklamaların çok bayağı ve iftira odaklı, ayrıca bayağı bile olsa israil konusunda bir cümle yazamamışsın...Neyse yazmana gerek yok kısır döngü içindesiniz.Kendi kin nefret haset ve kibir dünyanızda dönüp duruyorsunuz.Bu milletin akıl ve vicdan sahipleri siz gibi değil çok şükür.Bir de şu aklı karıştırılmışlar uyanabilirse kaçacak delik arasın düşmanlar...

ernestososa' Alıntı:
esedçi değilim hiçte sevmem ama ben esed gitmesin dediğimde herkes beni esedçi ilan etti ama bunun için dedim
esed gitsin dediler kaç yüz bin insan öldü esed gitsin diyenler suçludur ve bu vebalin ortağıdır

tamam esed diktatör ama bu çocuğun ailesi zamanında esedin ülkesinde yaşarken savaş yokken mi mutluydu yoksa şimdi mi mutlu

Hocam aslında algı karmaşası yaratıyorlar. Esad zamanında da zulüm olabilir adam kötü de olabilir ama ABD'nin umrunda değilki bu.. insan hakları demokrasi bahane.. adamlar inançları gereği Büyük İsrail için ve petrol için BOP'tan sebeplerle Esad'a tavır aldılar. Rusya taş koymasaydı ABD'nin ekmeğine; çoktan sonuçlandıracaklardı Suriye İşgalini.. Orda Esad kalsın demek BOP gitsin demekti. Millet yanlış kanalize edildi Esad zalim denilerek Esad paravanıyla maalesef BOP'a hizmet edildi aslıda.. Esad zulmüyle binler öldüyse şimdi yüzbinler öldü. Zulüm bitmedi kat be kat arttı...

Bu anlamda Prof.Dr. Haydar BAŞ'ın öngörülerinde ne kadar haklı olduğunu zaman gösterdi. Hele hele şu andaki şartlarda "Milli Ekonomi Modeli", "Ehl-i Beyt'te Birleşme" gibi çözüm önerilerine hayati derecede ihtiyaç var.. İsteyenler yine görmezden gelir değer vermez. Ama bu sadece milletimiz için değil insanlık için büyük bir kayıp olur. Adamın fikirleri, modeli ve projeleri incelediğinde aslında evrensel bir çözüm ortaya koyduğu anlaşılıyor...
Kulak vermek de fayda var...

giryan' Alıntı:
"akp'nin bir dizi yanlışları var" demek de ne akp düşmanlığıdır, ne akp seçmenine düşmanlıktır, ne de devlet düşmanlığıdır.
Daha adil bir toplum düzeni için birlikte eleştirebilmeli ve birbirimizin hem fikirlerine hem de oyuna saygı duyabilmeliyiz.

vesselam.

evet hocam birbirimize hakaret etmeden, küçümsemeden, gönüllerimize değer vererek fikirlerimizi ve çözüm önerilerimizi ortaya koymalıyız. "Acaba ben de yanılıyor olabilir miyim?" diye önyargılarımızdan uzaklaşarak karşı tarafın fikilerini anlamaya çalışmalıyız. Belki de kendi bildiğimiz doğrudan daha doğrusuna ulaşabiliriz.

ismailt' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:
ismailt' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:

Açıklamaların çok bayağı ve iftira odaklı, ayrıca bayağı bile olsa israil konusunda bir cümle yazamamışsın...Neyse yazmana gerek yok kısır döngü içindesiniz.Kendi kin nefret haset ve kibir dünyanızda dönüp duruyorsunuz.Bu milletin akıl ve vicdan sahipleri siz gibi değil çok şükür.Bir de şu aklı karıştırılmışlar uyanabilirse kaçacak delik arasın düşmanlar...
Tayyip erdoğanın israil ve mossad bağlatılarını akp nin kurucularından abdullatif şenerden dinleyin. O yaşadıklarını açık açık anlatıyor ayrıca abdurrahman dilipa kı dinleyin o da akp ye bu bir projedir diyor. Ben anlatsam inanan olmaz

Kürşat_58' Alıntı:
ismailt' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:
ismailt' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:

Tayyip erdoğanın israil ve mossad bağlatılarını akp nin kurucularından abdullatif şenerden dinleyin. O yaşadıklarını açık açık anlatıyor ayrıca abdurrahman dilipa kı dinleyin o da akp ye bu bir projedir diyor. Ben anlatsam inanan olmaz

1-Belge gösteriyorlarsa paylaş okuyalım
2-mhp için de aynısnı söyleyenler var chp için de hdp için de hem de belgelerle söyleniyor.Ekmeleddin'in kimin tarafından aday gösterilmesi istendiğinin de belgeleri mevcut.

Sana tavsiyem şu hocam.Senin tavırlarından yazılarından vatan sevdalısı müslüman bir kardeşimiz olduğun belli ama dezenformasyona maruz kalıyorsun.Parça parça bilgilerle sana yaptırılan yorumlar seni hak ve batılı ayırt etmekte yanlışa sürüklüyor.Önüne gelen parça bilgileri hemen kabul edip bir yargıya varma önce bütünü görmeye çalış sonra parçaların neden orada olduğunu anlarsın.Ama eline geçen parçalarla bütün görmeden yorumlarsan o işi çözemezsin.Örnek sana 1000 parçalı yapboz parçalarını versem ama o parçaların birleştiğinde nasıl bir şekil oluşturacağını göstermesem o yapbozu yapabilirmisin.Her parçayı tek tek günlerce incelesen yine birleştiremezsin.Ama resmin bütünün gördükten sonra o parçaları yerleştirmen kolaylaşır.İşte demek istediğim bu önce bütünü görmeye çalış.Ayrıca devlet işi ayrı bir iştir önce bunu anlamak lazım.Osmanlıda da yeri gelmiş düşman devletlerle anlaşma yapılıp başka bir düşmana ortak hareket edilmiştir.Atatürk de başka devletlerle anlaşıp başka devlete karşı ortak hareket edilmiştir ve bunlar gizli istihbaratlar üzerinden yapılır bu milletlere fark ettirilmez çünkü bu bilgi diğer düşmanlar tarafından milleti provoke etmek için kullanılacak şeylerdir.O yüzden abdullatif şener bu gizli bilgileri ifşa ediyorsa dışardaki düşmanlar tarafından satın alınmıştır.Ama yanlış adamı satın almışlar çünkü sözlerine insanlar itibar etmiyor söyledikleri doğru bile olsa çünkü adam bu ülkeye hizmet edenlere saldırıyor o yüzden millet söyledikleri doğru bile olsa itibar etmiyor.

ekmeleddin en azından üniversite mezunu ya tayyip Erdoğan? bu ülke siz hiç duydunuz mu gördünüz mü? tayyip erdoğanın üniversite arkadaşını? peki cumhurbaşkanı olmak için 4 yıllık üniversite mezunu olmak gerekmiyor mu? nasıl oluyor bir kişi ben tayyip erdoğanla beraber aynı sınıfta veya aynı üniversitede okuduk diyemiyor. peki tayyibin diploması var mı? tayyip erdoğanın 1981 yılına ait Marmara üniversitesinin iktisadi ve idari bilimler fakültesinden mezun olmuş . yalnız Marmara üniversitesi 1982 yılında kuruldu. üniversite olmadan bu nasıl diploma almış istiyorsan belge göndereyim belgeyi çok seviyorsun ya yada sen araştır her yerde var. ekmeleddin hırsız değil evindeki paraları sıfırlamamış, 700 bin liralık kol saati takmamış bir dönem akp ninde göz bebeği olan islam profosörüdür.

Geri