Bulunduğum Okulda Tek Bilişimci Benim

Kodla Büyü
Hocalarım tek bilişimci benim ve zümreyi hazırlayamadım.Zorunlu hizmet bölgesindeyim ve işler biraz ağır ilerliyor.

Sorum şu olacak; benim gibi tek başına olup ta zümre hazırlayan hocamız var mı ?

Teksen hazirlama hocam bolgede zumre yaptiysaniz al koy dosyana yetr kafam rahat olsun diyorsan burdan da indir bitane isimleri dehistir koy dosyana

al hocam planı da yanında

Ekli dosyalar

• 2013-2014 okul planları.rar
    55.8 KB · Görüntüleme: 300
Hocam belkide bu sitededir,geçenlerde bir resmi evrak görmüştüm.MEB den Konya valiliğine gönderilmiş bir yazı.Okulunda tek olan öğretmenlerin zümre yapmasına gerek yoktur diye.Zaten bu durum zümre kelimesinin manasına da ters.

Okulda tek olan öğretmenler zümre değil çalışma planı hazırlıyor. Çalışma planında hangi ayda hangi performans konularını vereceksin, hangi ayda hangi proje ödevlerini vereceksin ve ne zaman geri toplayacaksın. değerlendirmeni neye göre yapacaksın vs. belirtmen gerekiyor. Planda sadece alınan kararlar bölümü oluyor. Şimdi diyeceksiniz ki hocam o zaman sizde varsa paylaşır mısınız? maalesef, bu sene okula daha yeni başlayabildim. rahatsız olduğum için raporluydum. ben de daha hazırlayamadım. :)

bende tek öğretmenim zümre değil ama rapor şeklinde zümreye benzer birşey hazırladım okutacağım basamaklar sınav vs.

tek kişi zümre (grup) olmaz ki planı olsun ?

Ekli dosyalar

• tek kişi zümre olmaz.jpg
    tek kişi zümre olmaz.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 2,819
Ben de ders için aldığım kararları maddeler halinde yazdım. Müdür yardımcısına onaylattım. Idarecilere sordum bu şekilde yapmamı söylediler

Ayrıyaten arkadaşlar siz kulüp aldınız mı .Ben rehber hocayım 7/c sınıfında ve aynı zamanda bilişim kulubu olarak geçiyor.

Sanırım her ay tutanak hazırlamamız gerekiyormuş birileri bilgi verebilir mi acaba

başlığa hitaben yazıyorum 9 yıldır öğretmenim hiç aynı okulda 2 bilişimcinin çalıştığını görmedim

Geri