bugün galaxy ace alıyorum

Kodla Büyü

dokmeefrail

Süper Üye
Süper Üye
410 tl ya anlaştık. internette çok daha ucuzdu ama güvenemedim.görüp deneyerek almak daha mantıklı geldi.sıfır. spot. bir ay kullanıcıdan kaynaklanmayan hatalara karşı değişim ömür boyu kayıt garantisi. bakalım kullanım sonucu izlenimlerimi paylaşırım.

Bende 400 tl ye spot bulmuştum ama güvenip alamadım hocam zaten telin garantili fiyatı 560 tl pek bir fark yok güvencelisini almak daha mantıklı.

Galaxy wonder i 8150
21 ay garantili
2 haftalık bir cihaz
cekmecede duruyor

550 tl ye vereyim boşa dandik cihazlara para vermeyin.

hocam aklımdaki fiyat aslında 300-350 tl lık bir telefondu bu bile israf oluyor mu acaba diye düşünüyorum ama telefonu kullandım bir sorun göremedim bugün gidip parasını ödeyip alacağım bakalım nasıl olacak.Ace 2 nin spotunu bulamadım bulsam bile 500-550 den aşağı vereceklerini sanmam. hayırlısı

garatnili üründen şaşmayın derim

hele telefon piyasasında cok sıkıntı yaşarsınız.

Spot ürün almak çok sakat bi iş.. Galaxy Ace lerde donma olayları çok yaşanıyor. İnşallah sorun çıkmaz sizin alacağınız telefonda.

Hocam hiç spota girmeyin derim ben Samsung Galaxy Ace S5830I i 509 TL ye daha 2 hafta önce aldım... şimdi fiyat artmış tabi ama alırken şunu unutmayın telefonda görüntülü konuşma yok...

hocam galaxy ace s5830i 488 tl ye 2 hafta önce aldım. garantili cihazdan şaşma. bunlar hassass cihazlar. Problem çıkarsa çöpe gider verdiğin para. 80 lira daha verip garantilisini alabilirsin

Bende telefon bakıyorum 1 haftadır çok gidip geliyorum hala kararımı veremedim :( galaks ace düşündüm ama lg optimus serisi sonra hoşuma gitti sonra wonder a kaydım 700 tl şuan piyasada en uygun fiyatı.en son da çift simlileri düşündüm.gaalks y duos? nasıl bir cihazdır kullanan var mı?bana göre tek esksisi galaks ace e göre çözünürlüğü.. Türkiyede satılmayan galaks s duos çok güzel bir telefon ama o da yok.bir türlü karar veremedim :(
2. el telefona bulaşmalımıyım onu da bilmiyorum ..Acilen telefon almam lazım yardım lütfen??

Bu telefonun fiyatı niye düşmüyor acaba ben şubat ayında aldım 500liraya galaxy ace 5830i

Bu arada spot üründen uzak durun derim. Telefondan memnunum

dokmeefrail' Alıntı:
410 tl ya anlaştık. internette çok daha ucuzdu ama güvenemedim.görüp deneyerek almak daha mantıklı geldi.sıfır. spot. bir ay kullanıcıdan kaynaklanmayan hatalara karşı değişim ömür boyu kayıt garantisi. bakalım kullanım sonucu izlenimlerimi paylaşırım.
madem bu şekilde alacan aynı şekilde samsung s1 al 350 ye :)

kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntı yok. hakkımızda hayırlısı... değişiklik olursa yazarım

Geri