Bu vatan bölünmez !!!

Kodla Büyü

ersin_sisman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ülkemde patlamalar oluyor. Şerefsizler bölmeye çalışıyor cennet vatanımı. Boşuna uğraşmayın soysuzlar bu vatan bölünmez bu böyle biline, TÜRKİYE uğruna hazırız ölmeye. Türk-Kürt kardeştir, bölücülük yapan kahpedir. Herkesi sağduyuya çağırıyorum. Bizim için Malatya ne ise, Ankara ne ise Diyarbakır da odur. Her karış toprağı atalarımın kanıyla sulanmış bu topraklar ezelde bizimdi ebede kadar da bizim olacak. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE...

:alkis: :alkis: :alkis:
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

sadece inanmakla da peynir gemisi yürümez hocam. biz elimizden gelen tüm çabayı gösterelim inancın yanında. vatanımıza karşı vicdanımız rahat olsun yeter.

:alkis: :alkis: :alkis:
biz daha ölmedik, işimizi en iyi şekilde yapalım, bu oyunlara gelmeyelim. her zaman her şartta korkaklar, satılmışlar, sıkışma anında satacaklar olabilir. bunlara da yetecek gücümüz var.

Herkes üstüne düşeni yapsın yeter!!!
Bu arada yuureii hocam
peynirle neler oluyor neler!!!Hiç peynir sündürmesi yedin mi hocam!!! :mrgreen:

destekleriniz için sağolun arkadaşlar. sizleri böyle gördükçe geleceğe ait umudum daha da artıyor. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE !

diyarbakırda görev yapan bir öğretmen olarak, bu eylemleri onların can çekişleri, son çırpınışları olarak görüyorum. ama ne var ki ateş düştüğü yeri yakıyor. biz tarihte ne olaylar yaşadık ve de hepsini unuttuk malesef. Allah bir daha yaşatmasın...

mkpatriot' Alıntı:
Herkes üstüne düşeni yapsın yeter!!!
Bu arada yuureii hocam
peynirle neler oluyor neler!!!Hiç peynir sündürmesi yedin mi hocam!!! :mrgreen:

Ne alaka biraz açar mısın konuyu? O dediğin denir bilmiyorum.

ersin_sisman' Alıntı:
sadece inanmakla da peynir gemisi yürümez hocam. biz elimizden gelen tüm çabayı gösterelim inancın yanında. vatanımıza karşı vicdanımız rahat olsun yeter.

Birlik beraberlik, inanç ve kararlılık olursa Türk'ün önünde duracak birşey yok. Bunu bütün dünya da bildiği için düşman derinden, sessiz ve yavaş ilerliyor ta ki Ata'nın bahsettiği damarlarımızdaki asil kana nüfuz edene kadar.

ersin_sisman' Alıntı:
Ülkemde patlamalar oluyor. Şerefsizler bölmeye çalışıyor cennet vatanımı. Boşuna uğraşmayın soysuzlar bu vatan bölünmez bu böyle biline, TÜRKİYE uğruna hazırız ölmeye. Türk-Kürt kardeştir, bölücülük yapan kahpedir. Herkesi sağduyuya çağırıyorum. Bizim için Malatya ne ise, Ankara ne ise Diyarbakır da odur. Her karış toprağı atalarımın kanıyla sulanmış bu topraklar ezelde bizimdi ebede kadar da bizim olacak. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE...

:+1: :+1: teşekkürler :+1: :+1:

yuureii' Alıntı:
ersin_sisman' Alıntı:

Birlik beraberlik, inanç ve kararlılık olursa Türk'ün önünde duracak birşey yok. Bunu bütün dünya da bildiği için düşman derinden, sessiz ve yavaş ilerliyor ta ki Ata'nın bahsettiği damarlarımızdaki asil kana nüfuz edene kadar.

evet hocam bizde tehlikenin farkındayız sessiz ve yavaş ilerliyor düşman ama senin yaptığın gibi etrafa umutsuzluk dağıtmak gerekmiyor. hem sen diyorsun inanç ve kararlılık olmalı diye hemde lafla peynir gemisi yürümez diyosun. bu bir inançsızlık değil mi? yoksa ben mi yanlış anladım. en zor anda bile her ne şart olursa olsun ben Türk'e inancımı yitirmem. Lafla da olsa o peynir gemisini yürütmeye çalışırım.

herzaman yanındayız hocam herzaman ..bırakın konussunlar ben milletime her daim guveniyorum..
:alkis: :+1:

cimenwd' Alıntı:
Gerçekten de lafla peynir gemisi yürümez.
Atı alan üsküdarı geçmiş biz hala dişimizi gösterip hırlıyoruz...

Ne demek istediğimi herkes anladı
sen kendini öyle görüyorsan sorun yok. bizim adımıza konuşma.

ersin_sisman' Alıntı:
yuureii' Alıntı:
ersin_sisman' Alıntı:

evet hocam bizde tehlikenin farkındayız sessiz ve yavaş ilerliyor düşman ama senin yaptığın gibi etrafa umutsuzluk dağıtmak gerekmiyor. hem sen diyorsun inanç ve kararlılık olmalı diye hemde lafla peynir gemisi yürümez diyosun. bu bir inançsızlık değil mi? yoksa ben mi yanlış anladım. en zor anda bile her ne şart olursa olsun ben Türk'e inancımı yitirmem. Lafla da olsa o peynir gemisini yürütmeye çalışırım.

Haklılık payın mevcut, ama ben umutsuzluk dağıtmaktan daha çok gerçekçi olmayı hedeflemiştim. Önce gerçekleri görmek lazım ne kadar acı olsa da. Ben Türk'e güveniyorum ama Türk, Türk'e düşman olduysa (siyasi, dini ve dünya görüşü ayrımıyla) biz nasıl kendimize güveneceğiz? Nasıl birlik halinde yürüyeceğiz? Herkes birşeylerin farkına varmalı ki birbirimize sahip çıkabilelim. Ama yok sen %47 içindesin, sen %20 içersindesin, sen yobazsın sen dinsizsin diye insanlar birbirilerini yerken çevre değişior.

bak şimdi oldu. senle aynı düşüncedeyim bu konuda. ama ifadelerimizi en baştan bu şekilde net olarak söylememiz lazım. :alkis: :alkis: :alkis:

HELAL OLSUN SANA HOCAM HELAL :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

BİZANSLI ŞAŞIRMA SABRIMI TAŞIRMA GELİYOR SANA SURATINA SURATAINA KARTAL GİBİ HAVALANIRIM GÖKLERE GÖKLER BENİM AY YILDIZ BENİM SİMGEM AFFEDEMEM VATANIMA YANLIŞ YAPANI 30 BİN ASKERİN CANINA ALANI HATIRASI VAR ŞEHİDİMİN UNUTMADIM YAPILANLARI TÜRK KÜRT KARDEŞTİR BU VATAN MİLLET HEPİMİZİN BUNU YÜCELTENDE BİZİZ AYAKTA TUTMASINI YAŞATMASINIDA BİLİRİZ URFALI....!

Geri