Bu sınavda 50 baraj puanı aranacak mı?

Kodla Büyü

nurcan66

Site Gezgini
Arkadaşlar bu sınavda 50 baraj aranacakmı bizim ilçeden baş vuran olmazsa 50 den düşük puan alırsam kurslara çağrılırmıyım. Bu sınavda yüksek puan alanda düşük puan alana doğru atama doğru olacakmış. Deniyor.....

Hocam bu sınavda il bazında değerlendirme yapılıyor..Diyelimki on kişi alınacak giren kişiler puan sıralamasına koyuluyor en üsten en altada doğru alınıyor.. Ve herkes kursa çağırılmıyor.. on kişi çağrılıyor

2004'te 50 ve üstü başarılı kabul edilmişti.
2006 da 50 ve altında görev alan yok. Eğitici bile olsa 50 altına düşerse -bakanlık görevlendirmede sorun olmaz dese de- görev alamayabilir.Benimki sadece doğruluk ihtimali yüksek bir tahmin. Edirne Ebfo

kolayel' Alıntı:
2004'te 50 ve üstü başarılı kabul edilmişti.
2006 da 50 ve altında görev alan yok. Eğitici bile olsa 50 altına düşerse -bakanlık görevlendirmede sorun olmaz dese de- görev alamayabilir.Benimki sadece doğruluk ihtimali yüksek bir tahmin. Edirne Ebfo
zaten taban 40 dı bunun dışında bildiğim kadarıyla 21 soru yapana 52 felan alıyordu... ben o zaman metemde bölüm şefi idim 2006 şimdi zorunlu hizmetimi yapıyorum elazığda...hocam ben katılmadım sınava ve girmeyide düşünmüyorum.. doktorama devam etmek en doğrusu..

Geri