Bu Sabah Çektiğim Fotoğraf

Kodla Büyü

oyungezer

Süper Üye
Süper Üye
Sabah 06.50 civarında işe giderken Samsun sahilinde çektiğim fotoğraf. Olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

• gundogarken.jpg
    gundogarken.jpg
    76.4 KB · Görüntüleme: 4,113
Re: Bugün Çektiğim Fotoğraf

hocam çok güzel bir an yakalamışsını tebrikler.baktıgımda beni rahatsız eden tek şey kadrajı dar tutmuşsunuz.öellikle sağ taraf biraz daha genişlik istiyor fotoda.kolay gelsin

hocam böyle bir fotoğrafa olumsuz bir eleştiri mi olur hiç, çok güzel bir kare gerçekten. Tebrikler :alkis:

Samsunu özledim :( Hiç o saatte samsunda güneşin doğuşunu görmemiştim. genelde batışına rastlıyodum.
Çok güzel bir fotograf :)

çok güzel yakalamışsınız hocam. sizde benim gibi erken yola çıkanlardansınız galiba :) bende havza da çalışıyorum da. aynı saatlerde bende evden çıkmış oluyorum.

tcoalngsau' Alıntı:
hocam çok güzel bir an yakalamışsını tebrikler.baktıgımda beni rahatsız eden tek şey kadrajı dar tutmuşsunuz.öellikle sağ taraf biraz daha genişlik istiyor fotoda.kolay gelsin

hocama katılıyorum.. kadrajı biraz daha geniş tutsaydınız çok daha güzel bir kare çıkabilirdi.. Tebrikler..

tcoalngsau' Alıntı:
Hocam aslında daha geniş bi alan var fakat birazcık kırpmak zorunda aldım.
baharr' Alıntı:
Samsunu özledim :( Hiç o saatte samsunda güneşin doğuşunu görmemiştim. genelde batışına rastlıyodum.
Çok güzel bir fotograf :)
Güneşin batışı Atakumda, doğuşu ise Doğupark balıkçı limanından çok güzeldir.

Memleket hasretini güneşin kızıllığında körükledin hocam..Foto çok başarılı

bilgibil' Alıntı:
Memleket hasretini güneşin kızıllığında körükledin hocam..Foto çok başarılı
:alkis:
Çok özlemişim beeee. Sadece güneşi ordan görmek bile güzel. Ama bize hayal şimdilik :(

tcoalngsau' Alıntı:
Hocama kesinlikle katılıyorum.

gokhan_keskin55' Alıntı:
Memleketimin güneşinin doğuşu bile bir başka... :D
:lol: canın sağola hocam,Nihatsal Doğanın kulakları çınlamıştır şu dakikalarda.Ben de çok özledim Samsun'u,hiç gitmedim ama görmek istediğim şehirlerden.Güneşin doğuşunun böyle güzel olduğunu görünce daha da göresim geldi.Foto da 10 numara olmuş,elinize sağlık. :+1: :+1:

pozlama süresi biraz fazla olmuş, profesyonel makiniysa azaltabilirsiniz ama cep telefonuysa yapacak bişey yok.

Geri