Bu okulda ders zili 8 yıldır çalmıyor

Kodla Büyü

metafor

Site Admin
Yönetici
Trabzon Ortahisar İlçesi'nde bulunan ve alanında Türkiye birinciliklerinin yanı sırda bir çok dalda başarı ortaya koyan Sosyal Bilimler Lisesi’nde 8 yıldır ders zili çalmıyor. Öğrenciler, sınıflara, koridorlara ve bahçeye asılan ders giriş-çıkış çizelgelerine göre hareket ediyorlar. Üniversitede ders başlangıç ve bitiminde zil uygulaması olmamasının, öğrencilerin bu anlamda üniversite hayatına daha çabuk adapte olmalarının da yolunu açıyor.

Konuya ait detaylar BBNET Portal da yayınlanmıştır.

Bizim zil 2 hafta bozuldu, öğrenciyi derse sokamadık :) Öğrenci profili bu konularda gerçekten çok önemli, biz öğrenciyi uyarınca veli gelip direk kavga ediyor, ben artık öğrenci velisinden kaçıyorum, yüzde doksan dokuzu kavgaya geliyor. Bize bağırıp çağırıyor rahatlayıp gidiyor :D

3 - 4 Ay denedik gayet iyi gidiyordu benimseme ve alışma evresi başlamıştı. Öğretmenlerimizin yoğun ısrarıyla zil sistemine geri döndük.

Bizim zil 2 hafta bozuldu, öğrenciyi derse sokamadık :) Öğrenci profili bu konularda gerçekten çok önemli, biz öğrenciyi uyarınca veli gelip direk kavga ediyor, ben artık öğrenci velisinden kaçıyorum, yüzde doksan dokuzu kavgaya geliyor. Bize bağırıp çağırıyor rahatlayıp gidiyor :D
Aynen zil bozuldu mu öğrenciyi sınıfa koymak çok zor oluyor.

Aynen yaa bu velilerin şikayet huyu yıldırıyor gerçekten çocuğum onunla oturmasın çocuğumla dalga geçiyorlarmış sınavda çıkan soruyu öğrenmemişlerdi sormuşsunuz sınavda sorular okunmuyormuş arkadaşı benimkine yan bakmış vs vs binbir tahammülsüzlük

Bizim evin karşısındaki lise yapılmış yapılalı zil çalmıyor. En az 7, 8 yıldır. Acaba zil takmayimi unuttular. :)

Geri