Bu ne kardeşim?

Kodla Büyü

bbayer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Forumda BO. kaynıyor herhal! Lâ, bi de reklam yapıyorlar ya! :verymad:

güvenlik açığı var galiba bence üye olma mekanizması değiştirilmeli baksana hergün aynı şey... :verymad:

Geçenlerde de vardı... Telefondan bağlanmıştım... Bi baktım tuhaf tuhaf şeyler. Dedim herhalde bu telefon bozuldu... :puhaha:

akrep026' Alıntı:
Geçenlerde de vardı... Telefondan bağlanmıştım... Bi baktım tuhaf tuhaf şeyler. Dedim herhalde bu telefon bozuldu... :puhaha:
Benim de laptop bozulmuş sayın hocam! :puhaha: :puhaha:

Neden bu aralar bize dadandılar ki? Başka yerlere ( !!! ) gitseler daha makbule geçmez mi? :puhaha:
İşin şakası, gerçekten de üyelik sisteminin değişmesi gerekiyor! Üyelik sistemini değiştirsinler ki, Admin'lere şöyle tezahürat yapsınlar: "Admin, bizi üye yap!"

bot sitenin altyapı sisteminin açıklarından istifade ederek üye olmakta en azından üyelik aşamasındaki o harfleri falan okuyabilme özelliği olsmasından kaynaklanıyor. değişme imkanı varsa biran önce değiştirilmeli..hergün geliyor muabarek yöneticiler engellemekten bıkmadı o üye olmaktan.. :)

bide arsızlaştı.. mühtescence şeyler linklemeye başladı..

yöneticiye pm attım sitede iken ama kayıplara karıştı :S ya onla ilgileniyor yada görmedi şuan sitede gözükmüyor..

bak hele bak anket açmış ş*e*r*e*f*s*i*z bide :)))

Geri