Bu menü nasıl yapılır?

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
merhaba arkadaşlar, ekteki menü nasıl yapılır? bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? teşekkürler...

Ekli dosyalar

• 2015-06-16_210105.png
    2015-06-16_210105.png
    64.5 KB · Görüntüleme: 2,117
Basitçe CSS ile veya daha efektli, görsel (kayan, solarak kapanan vs.) isterseniz Jquery ile yapılabilir.

ahmetfx' Alıntı:
Basitçe CSS ile veya daha efektli, görsel (kayan, solarak kapanan vs.) isterseniz Jquery ile yapılabilir.
Hocam arkadaş meb'in okul sitesinde yönetim panelinde nasıl yapılır diye soruyor. Oldukça kolay ama ne zamandır yapmıyorum o yüzden yönlendiremeyeceğim ama iyice kurcalayın yaparsınız hocam.

yasarsahbaz' Alıntı:
ahmetfx' Alıntı:
Hocam arkadaş meb'in okul sitesinde yönetim panelinde nasıl yapılır diye soruyor. Oldukça kolay ama ne zamandır yapmıyorum o yüzden yönlendiremeyeceğim ama iyice kurcalayın yaparsınız hocam.

Kafa direkt tasarıma gitmiş :)

MEB Panelinde Menü başlığı altındaki Yeşil (+) düğmelerini kullanarak iç içe menüler oluşturabilirsiniz.

Evet sormak istediğim meb panelde bu menü şekli nasıl oluşturulurdu.

ahmetfx' Alıntı:
yasarsahbaz' Alıntı:
ahmetfx' Alıntı:

Kafa direkt tasarıma gitmiş :)

MEB Panelinde Menü başlığı altındaki Yeşil (+) düğmelerini kullanarak iç içe menüler oluşturabilirsiniz.
Hocam yeşil düğmeler ile bu şekilde bir menü görünümü olmuyor

Okulunuzun yönetim panelinde üstte bulunan Menü seçeneğine tıklayınız. Daha sonra hangi dizin altında(menü) oluşturmak istiyorsanız o menünün sırasında en sağda bulunan simgelerden + ikonuna tıklayarak dilediğiniz kadar alt menü yapabilirsiniz..

dengem' Alıntı:
Okulunuzun yönetim panelinde üstte bulunan Menü seçeneğine tıklayınız. Daha sonra hangi dizin altında(menü) oluşturmak istiyorsanız o menünün sırasında en sağda bulunan simgelerden + ikonuna tıklayarak dilediğiniz kadar alt menü yapabilirsiniz..

Hayır hocam anlatamadım ben olayı,ekteki fotoya bakarsanız normal menü değil görünümü bile farklı,normal dediğiniz gibi menü yapmak zaten çocuk oyuncağı,sormak istediğim şey ekteliki fotoda bulunan menü görünümünü elde etmek

zodiac' Alıntı:
dengem' Alıntı:

Hayır hocam anlatamadım ben olayı,ekteki fotoya bakarsanız normal menü değil görünümü bile farklı,normal dediğiniz gibi menü yapmak zaten çocuk oyuncağı,sormak istediğim şey ekteliki fotoda bulunan menü görünümünü elde etmek

Ben resimdeki menüde herhangi bir farklılık göremiyorum,
Link çok fazla olduğu için sağa almış sanki.

ahmetfx' Alıntı:
Hocam orada link sayısı fazla olunca öyle gözüküyor bildiğim kadarıyla.

hocam linkteki siteye bakma şansınız var mı? teşekkürler, inş dediğiniz gibidir valla çok merak ettim nasıl bişi olduğunu

zodiac' Alıntı:
ahmetfx' Alıntı:
Hocam orada link sayısı fazla olunca öyle gözüküyor bildiğim kadarıyla.

hocam linkteki siteye bakma şansınız var mı? teşekkürler, inş dediğiniz gibidir valla çok merak ettim nasıl bişi olduğunu

Hocam iki sütun yapmışlar öğe sayısı fazla olduğu için. Ben otomatik diye biliyorum. Deneyebilirsiniz.

Geri