Bu gün herhangi bir Müşteri Hizmetlerini arayııınnn !!!

Kodla Büyü

Internet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar geçen faturamda 4,5 TL müşteri hizmetleri ile görüşmelerimden dolayı ek ücret yazmışlardı.
şimdi 1 Mayıstan itibaren heryöne dakikalardan düşeceğini 2-3 mesajla bildirdiler, mahkeme kararı ile heryöne dakikalardan düşecek artık. :++:

Şimdi arayıp günaydın nasılsınız, geçen aradıklarıma karşılık bu sefer ücretsiz (heryöne süresi) konuşuyorum sizinle felan deyip 2-3 dakika Müşteri Yetkilisi ile konuşalım ? ne dersiniz :D

Arayan yaptığı muzipliği ve öcalmayı buraya yazsın, :lol:

Ekli dosyalar

• 7_1_musteri_hizmetleri.jpg
    7_1_musteri_hizmetleri.jpg
    31.9 KB · Görüntüleme: 1,061
müşteri hizmetlerini meşgul edersiniz.. bolca kulağınız çınlar.
gerçek ihtiyaç duyanları bekletecektir.
iyi niyeti suistimalden başka hiç bir işe yaramaz. :verymad:

iyi niyeti suistimalden başka hiç bir işe yaramaz.

katılıyorum

tenten' Alıntı:
iyi niyeti suistimalden başka hiç bir işe yaramaz. :verymad:

beklemesini bilmeyen millet olunca, böyle olur.
benimkisi iyi niyeti suistimal etmek değil, yanlızca hakkımı kullanıp, işlem yapmak .

Internet' Alıntı:
arkadaşlar geçen faturamda 4,5 TL müşteri hizmetleri ile görüşmelerimden dolayı ek ücret yazmışlardı.
şimdi 1 Mayıstan itibaren heryöne dakikalardan düşeceğini 2-3 mesajla bildirdiler, mahkeme kararı ile heryöne dakikalardan düşecek artık. :++:

Şimdi arayıp günaydın nasılsınız, geçen aradıklarıma karşılık bu sefer ücretsiz (heryöne süresi) konuşuyorum sizinle felan deyip 2-3 dakika Müşteri Yetkilisi ile konuşalım ? ne dersiniz :D

Arayan yaptığı muzipliği ve öcalmayı buraya yazsın, :lol:
hocam başlığı görmeden önce aradım ben TTNET müşteri hizmetlerini ama muziplik için değil. beyefendiler 50GB dolunca hızı hemen düşürmeyi biliyorlar ama ay döndüğünde eski hızı vermeleri için illaki aramamızı bekliyorlar.

hocam başlığı görmeden önce aradım ben TTNET müşteri hizmetlerini ama muziplik için değil. beyefendiler 50GB dolunca hızı hemen düşürmeyi biliyorlar ama ay döndüğünde eski hızı vermeleri için illaki aramamızı bekliyorlar.

yapma yaa bizmi arıcaz ayın 1 inden sonra ben ttnet hız testine baktım 0,80 mps normalde kotayı aşmadan önce 5 mps civarındaydı . . .

smile aradım bölgedeki altyapı ve kampanyalarla ilgili bilgi almak istedim. Müşteri hizmetleri hiç birşey bilmiyor ayrıca çok konuşturduğum için hattı yüzüme kapadı. :lol:

zysimsek' Alıntı:

yapma yaa bizmi arıcaz ayın 1 inden sonra ben ttnet hız testine baktım 0,80 mps normalde kotayı aşmadan önce 5 mps civarındaydı . . .
aradım tamam halledeyim hemen demesini bekliyorum aldığım cevapla iyice sinirlendim. GÜN İÇİNDE ESKI HIZINIZA GÜNCELLENİR dedi :verymad:

Vodafone müşteri hizmetleri esir toplama kampından kaçırılmış cahillerle dolu :D Hiçbir şey bilmiyorlar, arada bir arayıp vodafone'un online işlem merkezi olan myvodafone'la ilgili bilgi veriyorum karşılık beklemeden :D

dün sabahtan beri internetim kesikti. az önce geldi yeni. ttnet i arayıp küfredicem ama dünden beri meşgüle düşüyor :verymad: :verymad:

hasari' Alıntı:
smile aradım bölgedeki altyapı ve kampanyalarla ilgili bilgi almak istedim. Müşteri hizmetleri hiç birşey bilmiyor ayrıca çok konuşturduğum için hattı yüzüme kapadı. :lol:

ciddimisin hasari :puhaha:
hattı yüzüne kapatamaz, böyle bir hakkı yok
ayrıca işçi bayramını felan kutlamışsındır, :D

kız ısrar ediyor beyefendi çilingir hizmeti var v.s. v.s. kıza diyorum ki şu an lojman residansda kalıyorum araç yok ulaşım yok çilingir nerede gelecek illa beyefendi sizi sigorta yapalım hizmetlerimizden bedava faydalanın diyor.Ben de dedim ev var araba var altın var bekarım edim kapattı telefonu.Sonra tekrar aradım az önce benimle görüşen bayanı istiyorum dedim arka planda gülüşmeler

Az önce Finansbankı aradım, 18 dk 25 Sn. sürdü,
Kredi kartıma 10 TL yenileme ücreti yansıtmışlar, bu yanlıştır dedim, bunu bana söyleselerdi onaylamazdım dedim,
tereddüte düştü ve benim itiraz başvurumu aldı, demekki rasgeldiklerine çaktırmadan yazıyorlar sonra da itiraz edenlere geri ödüyorlar...

aynen benimde içimden geçti. çok sinir oluyodum 444 lerden ayrı ücret alınmasına. şimdi gereksiz yere aramıycam ama en ufak bir şeyde de aramayı düşünüyorum :lol:

Internet' Alıntı:
hasari' Alıntı:

ciddimisin hasari :puhaha:
hattı yüzüne kapatamaz, böyle bir hakkı yok
ayrıca işçi bayramını felan kutlamışsındır, :D
Kız hiç birşey bilmiyordu bende sıkıştırdıkça o ter atmaya başladı. Görüşmem yarım saatten fazla sürdü eminim o bugün ciddi ciddi işi bırakmayı düşünmüştür. :lol:

Geri