bu gece lpg'ye zam var

Kodla Büyü

ismailt

Süper Üye
Süper Üye
Evat arkadaşlar takıldığım bir forumda yakıt zamlarını bize önceden bildiren sağlam bir üyeden bu haber gelmiş.Gittim hemen fullettim.yaklaşık 20 krş kadar bir zam gelecekmiş.

boşuna taktırdık biz bu lpg yi. fiyat artısı eksiye düştü. artık tek artısı çevreyi az kirletmesi.

RoboTek' Alıntı:
arkada canlı bomba.Ankaradan bolu tarafına giderken tesisde gaz kaçırdığını farkettim az sonra otobana girecektik boşaltma riskine girmeden bitirmeye karar verdik bastık yüklendik gaza bir kıvılcım olsa havaya uçabilirdik neyseki azdı ve bitirdik.lpg sanıldığı kadar hem ucuz değil hem de çok masrafı var arabaya 4 ay sonra sıfır dizel alıyorum

hocam sizinle tanışmak isterim mesajlarınız her zaman sıradışı :+1:

Tüpçüler yandı bir meslek daha söner gider artık.
Multijet alcam zaten ne kardeşim bu.

bu nedir arkadaş ya agustos ayının sonunda taktırmıstım lpg yi 1.96 iken yarın 2.30 üzeri olacak. böyle böyle IMF borcunu bende öderim. dolar 1.50 yi gördü ya hemen sığın arkasına daya zammı,ama 1.40 gördüğünde hiç indirim yapma.bu nasıl iş gerçekten anlamıyorum.

1.2 Corsa var bende15 aylık :) km 20 Krş yakıyor hiç ses etmeden biniyorum.Ancak dizelde kafama yatmıyor değil fakat bakımlarda(benzili arabaya göre) ödenen fazla fark yine elde var sıfıra getiriyor bizi...

benzin dizel lpg :D hepsi aynı arkadaşlar birine geldi mi hemen diğerine yapıştırıyorlar :mrgreen:
en güzeli tabanvay
benim araba km de şehir içi 160 krş yakıyor şehir dışı 130 falan ama bu gidişle binilecek hal bırakmıyorlar

DAha yeni bayramda 10krş zam gelmişti. Bu ne şimdi 18Krş zam görünüyor.?? Haa unuttum ya burası Türkiye.

Artık temel misali her seferinde 50 tl almakta kar etmiyor, zaten park haline geçmişti garibim yerinden kalkamaz daha. Güzel tarafı araç bakımları için süreç daha uzun olacak artık :cry:

bende benzinli var. ama malum zamlar tüketti bizi. 1 haftadır arabayı eve bağlıyorum. Bakalım sonumuz ne olacak.

Bende tam lpg taktırıyım mı arkadaşlar diye sorucaktımm...çok kararsızımm arabam şehir içi 290 şehir dışı 240 yakıyo en fazlaa tavsiye edermisinizz...

03/09/2012 BU gecede lpg ye zam var diye duyum aldım yaklaşık bi 20 kuruş kesin bi bilgi değil ama değerlendirmek isteyen arkadaşlara duyurulur.. ben fullettim

kesin geliyor bana da full den mesaj geldi. Her seferinde 20 liralık almayıp depoyu fulleyenler için farkediyor. Geç kalmayın.

30 ağustos da full kartla 1,99 dan fulletmiştim. Full bu kampanyalarını takip etmekte fayda var.
indirimsiz 2,14 tü

aydansiii' Alıntı:
bu nedir arkadaş ya agustos ayının sonunda taktırmıstım lpg yi 1.96 iken yarın 2.30 üzeri olacak. böyle böyle IMF borcunu bende öderim. dolar 1.50 yi gördü ya hemen sığın arkasına daya zammı,ama 1.40 gördüğünde hiç indirim yapma.bu nasıl iş gerçekten anlamıyorum.

2 yıl öncenin lafı..

2010 da dolar 1,50 lpg 1,96
2012 de dolar 1,80 lpg 2,13

Arkadaşlar depo 30 lt alıyor. Lt'ye 10 krş zam gelse 300 krş eder. Yani 3 TL. Zaten onu yolda yakarsınız. Bence güzel güzel uyuyun. Gazınız bittiyse sabah gidin gazınızı alın. Gecenin hayrından sabahın şerri daha iyidir demiş atalar. :idea:

tayinci42' Alıntı:
aydansiii' Alıntı:

2 yıl öncenin lafı..

2010 da dolar 1,50 lpg 1,96
2012 de dolar 1,80 lpg 2,13
lpg şuan 2.40 1.5 yıl öncesine göre gaza % 20 ye yakın zam gelmiş. Benim memur maaşıma okadar gelmedi. Bu bahsettiğim gaz otogaz ha. doğalgazdan hiç bahsetmeye gerek yok ona % 30 % 30 ......

pompa fiyatları için.... http://195.216.232.22/product_price.asp?cityID=3

temmuz başı 2.11 den almıştım ıstanbul maslak'tan. bugün 2.33 den aldım. geçen hafta aynı gün ankara'da bi opetten 2.16 ya ıstanbul girişi otobanda 2.36 ya aldım. ege bölgesinin bazı yerlerinde de 2.20-2.30 arasiydi.

Geri