Bu Bilgisayar Kaça Alınır Arkadaşlar

Kodla Büyü

HebunAnNebun

Site Gezgini
Merhaba Arkadaşlar ;
Bir arkadaşım kendisine hediye verilen sanırım bir üniversite kendi okulunu kazanan öğrencilere hediye vermiş
satmak istiyor benimde öyle çok bir ihtiyacım yok aslında sadece bilgisayarım biraz eskidi ve birazda bir MacBook ım olmayacakmı hiç modundayım arkadaşın gönderdiği link bu ama tam emin değilim bumu değilmi kendisi öyle diyor sizce bu bilgisayar kaça alınabilir 6000 diyor ben 5000 gibi bir rakam düşübüyorum size zahmet fikir alayım hiç bilgim yok bunlrada freedos gibi olaylar varmı yokmu sıfır kutusunda elimizde patlamasın:)

https://www.hepsiburada.com/apple-m...teVQfrmjl_zufGEwKEGqXcdw6nR7PmHYaAueDEALw_wcB

ilk önce ürünün modelinden ve yılından emin olun.
sonra macbook kullanım olarak windowstan farklıdır onu bir deneyin.

Macbook kullanmadım hiç ama;
1. Free dos gibi gelirse Macbook'un ne anlamı var. Macbook boş gelmez diye düşünüyorum.
2. Yeni işlemcilerden sonra intel almayın deniyor m serisi işlemci alın diyorlar ama illa onlarda satılacak bence.(tabi bunu diyen para basıyor. Daha geçen sene aldığı makiyeni eskidi m1 almak lazım deyip kenara koyan bir teknoloji şirketi sahibi)
3. 6000 fiyatı bence iyi piyasa şartlarına göre. Şimdi alsanız seneye yine bu fiyata gider, pcler gibi yarıya düşmez. 5000 e inderirseniz dadından yinmez bence. İntel de olsa Macbook macbooktur. Tabi bu dediğim yeni için geçerli eski ise bilemem teklif edilen.
4. Ders anlatımında kullandığımız birçok uygulama artık mac'e geldi. Olmayanlara da arkadaşlarım sanal makine ile erişiyor.
5.arada bende param olsa da ben alsam diyorum sizin gibi ama alınca faresine bakıyorum o fiyata millet neler neler alıyor diyorum.

Son düzenleme:
Macbook kullanmadım hiç ama;
1. Free dos gibi gelirse Macbook'un ne anlamı var. Macbook boş gelmez diye düşünüyorum.
2. Yeni işlemcilerden sonra intel almayın deniyor m serisi işlemci alın diyorlar ama illa onlarda satılacak bence.(tabi bunu diyen para basıyor. Daha geçen sene aldığı makiyeni eskidi m1 almak lazım deyip kenara koyan bir teknoloji şirketi sahibi)
3. 6000 fiyatı bence iyi piyasa şartlarına göre. Şimdi alsanız seneye yine bu fiyata gider, pcler gibi yarıya düşmez. 5000 e inderirseniz dadından yinmez bence. İntel de olsa Macbook macbooktur. Tabi bu dediğim yeni için geçerli eski ise bilemem teklif edilen.
4. Ders anlatımında kullandığımız birçok uygulama artık mac'e geldi. Olmayanlara da arkadaşlarım sanal makine ile erişiyor.
5.arada bende param olsa da ben alsam diyorum sizin gibi ama alınca faresine bakıyorum o fiyata millet neler neler alıyor diyorum.
peki hocam bu eski yeni nasıl bilecez bilgisayarı acarakmı oralardamı ulaşacaz

Geri