bu arac şüpheli mi?

Kodla Büyü
Masraf derken aksesuarı kastetmiş sanırım hocam fiyatı uygun aracın piyasaya göre.

aracın kazası var mı? her parçası orjinal mi? Kaç parça boya veya değişen var bununla ilgili hiç bir bilgi yok. Araç alacağınız zaman araç sahibiyle buluşun bu aracı yetkili servise teste götürürüz. Eğer sizin dediğiniz gibi çıkarsa anlaştığımız fiyattan alırız ama eğer farklı birşeyler çıkarsa expertiz ücretinide siz verirsiniz deyin kem küm ediyorsa hiç bir yere götürmeye gerek yok çünkü gerçekten sıkıntı vardır araçta...

paspasların orjinalliğini söyleyen birisi neden kaportanın orjinalliğinden bahsetmezki? paspas daha mı önemli?

Hocam wv de tüp olayı pek tavsiye edilmiyor doğuş oto lpg taktırılmasına izin vemiyor mesela. belki bu yüzden lpg uyumu daha iyi olan bir araç almak için değiştiriyordur.

aak' Alıntı:
Hocam wv de tüp olayı pek tavsiye edilmiyor doğuş oto lpg taktırılmasına izin vemiyor mesela. belki bu yüzden lpg uyumu daha iyi olan bir araç almak için değiştiriyordur.
sanırım FSİ ler sorunlu oluooo

ARABANIN SAHİBİ GÖZÜNE NE KADAR GÜVENİLİR GELSEDE SAKINA SANAYİDE YADA SERVİSTE BAKTIRMADAN ALMA. BABAM ACELESİ OLDUĞU İÇİN NORMAL FİYATLARDA CLİO ALDI AMA KILİMASI BOZUK ÇIKTI YAPTIRDI. SONRADA EGZOZDAN SİYAH DUMANCIKTI. TURBOCULAR TURBODANDIR DİYE TURBOYU YAPTIRDI AMA TURBONUNDA HİÇBİRŞEYİ BOZUK DEİLDİ. ARABAMIZI ALDIGIMIZDAN BERİ YAĞ YAKIYODU 500 KM'LİK YOLA 3-5 LİTRE YAĞ KOYUYODUK VE SONRADA PİYASADAN 1.500-2.000 TL UCUZDAN SATTI MOTORU BOZUK OLDUĞU İÇİN :-1:

aracın kabortası hasarlı çıktı beyler:)
özel mesaj attım işte satıcının verdiği cevapp
"kimine göre kaporta kimine göre yürüyen aksam. yürüyen aksamda sorun olmasında kaportada olan olur."
:puhaha:

ben 2005 1.6 primeline 108.000de lpgli 2 degisenli golfume 27 istedigime gore , buna az istemis

Kaskoludur niye yazarsın arkadaş ya. Bana ne! Arabayı alınca kaskoyu da mı veriyolar.

Geç hocam geç bu arabayı.. Golf mü yok. Gübür gibi heryer golf zaten

Hocam her ne kadar fsi değil desede LPG işi VW de sıkıntıdır, büyük ihtimalle taktırmayı gözü yememiş..

zaten kullandığı ifadelerde tutarsızlık var, alınmaz..

Bu arada arabada boya var gibi geldi bana..

branta' Alıntı:
Hocam her ne kadar fsi değil desede LPG işi VW de sıkıntıdır, büyük ihtimalle taktırmayı gözü yememiş..

zaten kullandığı ifadelerde tutarsızlık var, alınmaz..

Bu arada arabada boya var gibi geldi bana..
haklısın hocam,yalnız ben golf almayı düşünüyorum,malum benzinli binemeyiz,tüpde de sıkıntı oluo diyorlar kararsız kaldım şimdi :?

Vwnin belli modellerinde lpg sorun çıkartır diye biliyorum hocam polo lpg konusunda sıkıntılı derler biz taktırdık hiç sorun çıkmadı, okuldaki birisi jettaya taktırdı çok memnun bence aracın markasından çok takılan lpg markası ve takıldığı yer önemli. http://www.vwturk.com bu forumda enine boyuna tartışıyorlar bütün modelleri hocam gözat istersen.

Geri