Bu Araç neden bu kadar ucuz????

Kodla Büyü

EnTRoPi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu aracı incelermisiniz? Tavsiyenize ihtiyacım var.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita- ... 4190/detay

İlandaki araç sınıfındaki diğer araçlara göre çok uygun fiyatlı . Nedenini tahmin edebilir misiniz?

Acaba tutulmayan bir model olduğu için mi, yoksa bu araçta veya bu ilanda bir sıkıntı mı var???

Not: Aracı almak istiyorum. Ama kararsızım...

boyalı parçalarına ve model yılına bakarsan neden ucuz olduğunu anlarsın hocam

Aciklamalarda hic bisey yok. Fakat diyelimki kaza degisen olmasa bikac parca boya olsa bile fiyat normal. Toledonun bu kasasi hic tutulmadi zaten bir kac yil uretildi.toledo mk2 signo plus lara bak.Harika arabadir

pasific' Alıntı:
Aciklamalarda hic bisey yok. Fakat diyelimki kaza degisen olmasa bikac parca boya olsa bile fiyat normal. Toledonun bu kasasi hic tutulmadi zaten bir kac yil uretildi.toledo mk2 signo plus lara bak.Harika arabadir

Hocam bende zaten bunun nedenini merak ediyorum. Neden tutulmadı?

Ör: Beyinde zırt pırt arıza mı çıkıyor. Kaporta mı sağlam değil. Çekişimi kötü. Tipi mi güzel gelmiyor kimseye vs????

Benim nazarımda çok güzel bir model.

EnTRoPi' Alıntı:
pasific' Alıntı:

Hocam bende zaten bunun nedenini merak ediyorum. Neden tutulmadı?

Ör: Beyinde zırt pırt arıza mı çıkıyor. Kaporta mı sağlam değil. Çekişimi kötü. Tipi mi güzel gelmiyor kimseye vs????

Benim nazarımda çok güzel bir model.
2005 ve üstü modeller pek tutulmadı ama son çıkan toledolar güzel. bu araç sanırım km den dolayı biraz ucuz.

kaza hasar veya bir yerinde bozukluk olabilir... eğer piyasanın altı olduğunu düşünüyorsanız çok iyi ekspertiz ettirin...km. side yüksek;muhtemelen bakım masrafları tuzlu olur...
bence 170 -180 bin km leri geçirmeyin ki uzun vadeli binerim diyosanız 120 -130 binleri geçmeyin..

Geri