bu arabaya yorum yapar mısınız?

Kodla Büyü
hocam arabanın kilometresi yüksek, lpg de uzun süredir kullanılıyor gibi duruyor ki buda olası sübap ve hava filtresi problemleri demek. Çok temiz kullanılmadığından araç biraz yorgun görünüyor, ben olsam düşünmezdim. Ama karar sizin

Piyasada tutulan bir araç. Merak etmeyin hurda bile olsa alan mutlaka olur yakın zamanda. İsmi para ediyor hondanın.

hocam daha detaylı fotoğraflar koyarmanızı öneririm.ayrıca temiz bakılmamış bir araç izlenimi veriyor bana fotoğraflar, bir yıkatıp parlatıp sonra fotoğraflarını koyun derim:)

Kilometre yüksek birde renk etkeni var bu renkler pek tutulmaz beyaz veya gümüş gri olsaydı daha rahat satılırdı.

Hocam bence km normal yaşına göre yılda 15bin km yapılsa zaten 225 bin eder.Arkadaşların dediği gibi renk tutulmuyor. Kendiniz güzel bi cila çekseniz çbs marka öneririm.Sonra hafif bir cam filmi atsanız. biraz elini ayağını toplasanız gideri olur biraz daha.Ayrıca arka tamponu boyattığınız arkadaş rengi tutturamamış gövde rengiyle.Güzel bir mekanda aracın iç kısmı dahil daha fazla ferah fotolar çekip atabilirsiniz.

yorumlar için teşekkürler. Arkadaş birkaç gün bekleyip biraz fiyatı düşürmeye karar verdi.

Millet zaten bakıcı hocam. Gerçek alıcı ise az sayıda. Arkadaşlarında dediği gibi, aracı önce güzelce temizleyip fotolarını atarsanız daha iyi olur. Bu fotolarda çok yıpranmış görünüyor. Km ve renk faktörleride olumsuz yönleri.

Çoğu kişi araçtan anlamıyor. Aracın km si yaşına göre normal.Bu yaştaki aracın km si ne olacak 50 bin mi olacak? Eski model arabalar piyasada daha yavaş gider hocam. Düşüsene bunun üstüne 10 bin daha koy git yeni model fiesta,i20 vs al ne uğraşacan 15 yıllık arabayla.10 yıldan sonra boya bile aşınıyor:))

Hocam otomatik araç bakıyorum demişsiniz. Ancak ilan düz vites. Ben yanlış anlamış olabilirim kusura bakmayın

Otomatikler için temiz ve düzgün bulmak zor hocam. Manuel mi düşünsem anlamında yazdım. Araba temizini bulmak hele şu an fiyatlar yüksek iken çok zor.

fotoları daha geniş açıyla çekin ; LPG iyi bir markaysa markasını mutlaka yazın ve ne kadardır LPG takılı belirtin (tabi çok uzun süredir takılı değilse :))) yedek anahtarları kitapçıkları bakım evrakları fotoğraf çekip koyabilirsiniz...
Piyasada durgun onun etkisi de var...sahibidene konan ilanların bi çoğu da şişirme...1-2 haftada satayım niyetiniz varsa fiyatı makul yazmakta fayda var...

hocam arabanız yaşına göre kaporta olarak çok çok temiz...bence boya da göze batan bi uyumsuzlukta yok; o arkadaş nasıl anlamış???illa meraklısı çıkar...Aile aracı yada memurdan-öğretmenden yazabilrisiniz...bence rahat 28 eder...ama aciliyet olunca işler değişiyor...

valla ilk gelen fotoğrafta sanki tofaş marka araba sandım.
Çekim açıları çok kötü.
Aracın ön tarafı hiç görünmüyor.
Fotoğrafları güneş olmayan yerde çekmenizi tavsiye ederim.

Yorumlar için teşekkürler. Arkadaş yeni fotoğraf ekledi, fiyatı düşürdü arayanlar olmaya başlamış.

bayan olarak bende araç bakıyorum.baka baka baya fikrim oldu..km sıne göre fiyat yüksek.honda da baktığım markalardan.

Geri