BTY Yeni Müfredata Uygun 2017-2018 Ders Kitapçıklarım

Kodla Büyü
hocam gerçekten ayakta alkışlamak lazım gerçekten çok beğendim. sanırım soluksuz 2 saatir sizin planları ve kitapları inceliyorum gerçekten harika. eğer birde bu kitaplara uygun yazılı soruları gibi bişeyler hazırlanırsa tadından yenmez. bu akşam bende biraz bunlara uygun test sorusu çıkarmayı denicem eğer güzel birşeyler ortaya çıkarsa kesinlikle paylaşırım. tekrar çok teşekkürler

Çok güzel hocam. ben kendi adıma konuşayım sadece şikayet ediyorum. siz çözüm üretmişsiniz. emeğinize sağlık.

Elinize sağlık hocam, çok emek verdiğiniz belli. Bizimle paylaştığınız için de ayrıca çok teşekkürler.

Çok teşekkürler, sizin gibi değerli arkadaşlar sayesinde dersin önemi öğrencilerimiz ve şahsımız adına daha da değerleniyor.

Emeğinize sağlık hocam, geçen senelerde kitabınızı hem okul sitesinde yayınlayıp , hem fotokopi ile çoğaltıp öğrencilerimle kullanmıştım , size teşekkür etmek için aradım en son facebook üzerinden iletişim kurabildim. Kaynağı yenileyerek sunmanız ve insanlar için paylaşıma açmanız takdire şayan.. Bakanlığa örnek kitap olarak bile gösterilebilir . Tekrar teşekkürler.

Bilişimciler gerçekten kendi sorunlarına kendi çözümlerini üreten bir grup , ama bizim kıymetimizi bizden başka bilen yok ne yazık ki ...

hocam gerçekten ayakta alkışlamak lazım gerçekten çok beğendim. sanırım soluksuz 2 saatir sizin planları ve kitapları inceliyorum gerçekten harika. eğer birde bu kitaplara uygun yazılı soruları gibi bişeyler hazırlanırsa tadından yenmez. bu akşam bende biraz bunlara uygun test sorusu çıkarmayı denicem eğer güzel birşeyler ortaya çıkarsa kesinlikle paylaşırım. tekrar çok teşekkürler

hocam henüz sınav sorusu hazırlamadım, hazırlayınca paylaşırım, ama konulara uygun test hazırlayıp paylaşırsanız bende sevinirim hocam. bir katkı da sizden olsun.

Geri