BTY için DYK Kurs planı lazım

Kodla Büyü

dicle2102

Site Gezgini
Merhaba dostlar.
5.sınıflara ilk dönem word, power point, paint vb. konuları kapsayan
6.sınıflara ise excel ve scratch konularını kapsayan dyk kurs planı lazım elinde olan var mı acaba

Merhaba arkladaşlar, 5 yada 6. sınıf için plan yapan var mı? bir iki farklı plan görseydik onları derlerdik.

Arkadaşlar benim sitede var ama mobildeyim şuan buraya ekleyemiyorum akşam ekleyebilşrim ancak

Ben ilk defa kurs açtım. Bu planlar yıllık mı olacak yoksa sadece 1. döneme mi ait olacak?

Yeni açabildim bilgisayarı bunu hazırlamıştım belki işinize yarar

Planla ilgili Notlar
  • Bu plan Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Destekleme ve Yetiştirme kurslarına yönelik hazırlanmıştır.
  • Kurslar dönemlik açıldığından acil olarak sadece 1. dönem için hazırlanmıştır.
  • Kurs saatleri haftalık 4 saat olarak planlanmıştır. 2 saat uygulayacak arkadaşların plan üzerinden saati değiştirmeleri gerekmektedir.
  • Kurs planı yeni müfredata göre hazırlanmış olup 5. sınıfların kazanımları eklenmiştir. 6. sınıflara kurs verecek arkadaşlar kazanımları değiştirebilirler.
  • Plan öğrencilerin yıllık planı ile uyumlu olması gerektiğinden yıllık plandaki kazanımlar eklenmiştir. Kursa başvuran öğrencilerin ilgi ve yetenekleri düşünülerek 1. dönem plan haricinde içerik olarak Kodlamaya giriş eğitimleri ağırlıklı verilecek olup 2. dönem işlenecek robotik konularına öğrenciler hazırlanacaktır.

Ekli dosyalar

• BTY 2017-2018 Günlük Plan 1. Dönem.rar
    167.6 KB · Görüntüleme: 1,255
Merhaba dostlar.
5.sınıflara ilk dönem word, power point, paint vb. konuları kapsayan
6.sınıflara ise excel ve scratch konularını kapsayan dyk kurs planı lazım elinde olan var mı acaba
Ben de kendim için hazırladığım kurs planını ekleyeyim. Sanırım sizin istediğinize de uygun.

Ekli dosyalar

• 5-6s-bilisim-kurs planı-1.dönem-plan2017.rar
    8.2 KB · Görüntüleme: 1,675
Geçen sene kullandığım plan işinize yarayabilir arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• 2016-2017 DYK 5-6. Sınıf Yıllık Planı 2 Saatlik.rar
    11 KB · Görüntüleme: 1,243
Geri