BTY Dersi Öğretim Programı Değerlendirme Raporu

Kodla Büyü
Olcay hocam yeni program değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. Üzerinde bazı değişiklikler yaparak kullanmamız için izin var mı?

Hocam öncelikle emeğinize sağlık. Forumda daha çok dersin saatinin artırılması, zorunlu olması, 1-4'e BT öğretmenlerinin girmesi gibi konular paylaşılmakta ancak bu şekilde programın kazanımlarıyla ilgili somut bir paylaşım yer almamaktaydı. Bu açıdan meslektaşlarımıza örnek teşkil etmesini umuyorum.

Olcay Büyükçapar' Alıntı:
16 Ocak 2017 | Belki lazım olur arkadaşlar. Ekteki dosyada kendi tespit, öneri ve eleştirilerim bulunmaktadır. Dileyen değiştirerek kullanabilir.
teşekkürler :alkis:

16 Ocak 2017 | Belki lazım olur arkadaşlar. Ekteki dosyada kendi tespit, öneri ve eleştirilerim bulunmaktadır. Dileyen değiştirerek kullanabilir.

Hocam çalışmanız için sizi kutlarım
Hedefe yönelik güzel, detaylı bir çalışma olmuş
hepsine katılıyorum özellikle de öğretmen eğitimi kısmına, bu konuda desteğe ihtiyacımız var, programlama bilmek ile bunu öğretmek apayrı şeyler.
:alkis: :alkis:

Emeğinize sağlık.. Her zaman ki gibi çok güzel bir çalışma :alkis: :alkis: Teşekkür ederiz.

Emeğinize sağlık.. Her zaman ki gibi çok güzel bir çalışma :alkis: :alkis: Teşekkür ederiz.

Ellerinize sağlık hocam çok faydalı bir çalışma olmuş müfredatla ilgili görüş bildirme konusunda açıklayıcı bir değerlendirme olmuş çalışmanızı müsadenizle değişiklikler yaparak kullanacağım :+1: :alkis:

Emeginize sağlık insallah bu raporlar gerekli mercilerce degerlendirilir. Bizimle paylaştığınız için de ayrıca teşekkürler..

Teşekkürler Olcay Hocam...

Geri