BTY Dersi kurs listesinden tamamen kaldırıldı!

Kodla Büyü
Geçen yıl BTR olayinda hakkımızı söke söke almamız birilerine ciddi manada dokunmuş. Ve akillarinca intikam alıyorlar. Drama dersi varken benim dersimin kaldirilmasinin başka hiç bi açıklaması olamaz. Sadece TEOG dersleri olacak de canımı ye, ama drama varken bilişim yoksa iyi niyet beklemek çok zor. Oturdukları koltukta Kişisel hırs ve heveslerine göre iş yapıp bu insanların canını sikanlar için yaşasın cehennem diyorum

61>34' Alıntı:
Geçen yıl BTR olayinda hakkımızı söke söke almamız birilerine ciddi manada dokunmuş. Ve akillarinca intikam alıyorlar. Drama dersi varken benim dersimin kaldirilmasinin başka hiç bi açıklaması olamaz. Sadece TEOG dersleri olacak de canımı ye, ama drama varken bilişim yoksa iyi niyet beklemek çok zor. Oturdukları koltukta Kişisel hırs ve heveslerine göre iş yapıp bu insanların canını sikanlar için yaşasın cehennem diyorum

:alkis: :alkis: :alkis:

AKom' Alıntı:
Öğrencinin tercihleri.
86516676c474e763f5137cc705c74d18.jpg

Tercihlerini iptal ettim tekrar yaptım ders var
54db34b770e435e41e9695daa91d5b3a.jpg

Bir deli kuyuya taş attı. Sizde arkasından atlamayin lütfen. Sistem zaten sürekli kapanıp açılıyor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam okul zamninda ders tercihlerini yaptıysa sıkıntı yok listede gözüküyor, ama ders secmemis yada ders eklemek isteyen okullarda listede bilişim yok. Bende de ders seçili ama adamlar seçili olsan bile kurs actirmayacagiz diyor sıkıntı bu şuan listende olmasının bir önemi yok.

GÜNCEL HALİ SÜREKLİ GELİP GİDİYOR SAĞ ALT KÖŞEDE TARİH VE SAATE DİKKAT.

Ekli dosyalar

• gelgit.jpg
    gelgit.jpg
    358.6 KB · Görüntüleme: 438
Hocam o kadar rezillik var ki ortada anlatamam. neler duyuyorum neler. okulumda kurs açmak istedim, tek şart kostum pc getirebilecekler istesin. güzel talep vardı fakat 3 kurus için rezilliğe doymayan idareciler ve öğretmenler, öğrencileri örgütler,kursa gelecek öğrencilere idare kendi ders seçer ki kendilerine ve yalakalarına yazarlar ders, öğrenci ve aile seçimi hiç önemli değil. kızdım ve kapatın dedim sistemden. bugunde MEB sağolsun rezilliğe bir puan daha ekledi DYK'dan dersimizi kaldırarak... kaldırın dersimizi sizde rahatlıyın bizde, hergün ayrı dert

0 312 413 3065 nolu telefondan 8'i tuşlayıp bende aradım arkadaşlar ve burda aman karpuz kabuğu düşürmeyin diyen arkadaşlara duyurulur!!
atı alan üsküdarı geçti haberiniz yok

Ankarada ki görevli kişiye benim okulum haricinde diğer okullar bilişim dersini seçmişken, sistemlerinde görünüyorken bizde bilişim dersi görünmüyor ve cevap: bakanlık karar verdi kurslarda bilişim olmayacak, şu an ilk eylülde iken açık vardı sistemde ve o açık ile kayıt yapan öğretmenler kurs için sınıf oluşturulduğunda ekurs hata verecek ve kurslar kesinlikle kapanacaktır. İlçe mem de dahil kimse yorum yapamazken bu duruma en son biz bu cevabı aldık.

Müzik, resim, beden vs okuldaki tüm branşlar benim haricimde kurs acarken bilişim öğretmenine yapılan mobing değilmidir?
Eba da öğrencilere yardım edelim şifre alalım şu işi bu işi yapalım derken millet kahve çay içerken ve biz işler aksamasın kimse magdur edilmesin diye sırtımızdan ter akarken eşşek miyiz biz, bize yapılan bu muamelenin sebebi nedir?
Sendikalar şimdi çalışmayacaksa ne zaman çalışacak, giden maddi kayba mı üzülürsün, hizmet puanına mı yoksa veli,öğrenci ve öğretmenlerin gözünde meb tarafından işe yaramayan atıl dışlanmış öğretmen olarak alenen insanların gözüne sokarcasına küçük düşürülmeye mi üzülürsün!!
Eylül başında söyleseydiniz o zaman sizler üvey evlatlarsınız meb in istemiyoruz sizi vs diye..

Geçen sene kursta kodlama gösterdim çocuklara, ee kodlama dersi önemli vs denmiyor mu? 1 kişi 1 tane bilişim kurslarının kapatılmasının mantıklı bir sebebini söylesin??

Arkadaslar bakin hepimiz okumus etmis insalariz anlamiyomusunuz bende yaptim okulumunkini ogrencilerde tercih etti ama bakanlik kaldirmis kaldirmis hakkimizi elimizden almis gereksi, gormus ki yonetmeligede uygun degil mahkemelik sendikayla iletisime gecelim yegiteki arayalim bseler yapalim aksi halde gorunen oki ya biri hakkaten kafayi bilisime takmis yafa gercekten en gereksiz ders goruluyoruz

demirkaptan' Alıntı:
0 312 413 3065 nolu telefondan 8'i tuşlayıp bende aradım arkadaşlar ve burda aman karpuz kabuğu düşürmeyin diyen arkadaşlara duyurulur!!
atı alan üsküdarı geçti haberiniz yok

Ankarada ki görevli kişiye benim okulum haricinde diğer okullar bilişim dersini seçmişken, sistemlerinde görünüyorken bizde bilişim dersi görünmüyor ve cevap: bakanlık karar verdi kurslarda bilişim olmayacak, şu an ilk eylülde iken açık vardı sistemde ve o açık ile kayıt yapan öğretmenler kurs için sınıf oluşturulduğunda ekurs hata verecek ve kurslar kesinlikle kapanacaktır. İlçe mem de dahil kimse yorum yapamazken bu duruma en son biz bu cevabı aldık.

Müzik, resim, beden vs okuldaki tüm branşlar benim haricimde kurs acarken bilişim öğretmenine yapılan mobing değilmidir?
Eba da öğrencilere yardım edelim şifre alalım şu işi bu işi yapalım derken millet kahve çay içerken ve biz işler aksamasın kimse magdur edilmesin diye sırtımızdan ter akarken eşşek miyiz biz, bize yapılan bu muamelenin sebebi nedir?
Sendikalar şimdi çalışmayacaksa ne zaman çalışacak, giden maddi kayba mı üzülürsün, hizmet puanına mı yoksa veli,öğrenci ve öğretmenlerin gözünde meb tarafından işe yaramayan atıl dışlanmış öğretmen olarak alenen insanların gözüne sokarcasına küçük düşürülmeye mi üzülürsün!!
Eylül başında söyleseydiniz o zaman sizler üvey evlatlarsınız meb in istemiyoruz sizi vs diye..

Geçen sene kursta kodlama gösterdim çocuklara, ee kodlama dersi önemli vs denmiyor mu? 1 kişi 1 tane bilişim kurslarının kapatılmasının mantıklı bir sebebini söylesin??
:+1: :+1:

gkhankz' Alıntı:
fantasio' Alıntı:
Bu konuyu kaşımayın sakın ola hiçbir yeri aramayın.Ortada birşey yok kulis yapmayın orda burda, millet arayacak o numarayı eşeğin aklına karpuz kabuğu getireceksiniz :x

dersi kaldırdıklarında da aman ha sesinizi çıkarmayın akıllarına karpuz kabuğu düşürmeyin mi diyeceksiniz.
Böyle düşünen öğretmenler oldukça bizim branşa yapılan her şey müstehak!
Ses çıkarmak kasdın eğer telefon başındaki memuru sürekli aramaksa , sen devam et.

ders kaldırma gibi bir eyleme girişirlerse elbette, lakin sizin çarpıtma meraklısı olduğunuz görülüyor.

Sadece TEOG dersleri olacak deseler yine mantıklı bulacağım ama diğer dersler varken bilişimin olmamasını mantığım almıyor...

site gitti, şuan ulaşılmıyor. Zeka oyunlarını yı seçtirelim bari ona tercih yapalım :) sinirden gülüyorum yeminle

ercinc98' Alıntı:
gkhankz' Alıntı:
fantasio' Alıntı:
Bu konuyu kaşımayın sakın ola hiçbir yeri aramayın.Ortada birşey yok kulis yapmayın orda burda, millet arayacak o numarayı eşeğin aklına karpuz kabuğu getireceksiniz :x

dersi kaldırdıklarında da aman ha sesinizi çıkarmayın akıllarına karpuz kabuğu düşürmeyin mi diyeceksiniz.
Ses çıkarmak kasdın eğer telefon başındaki memuru sürekli aramaksa , sen devam et.

ders kaldırma gibi bir eyleme girişirlerse elbette, lakin sizin çarpıtma meraklısı olduğunuz görülüyor.

lafügüzaf

"ders kaldırma gibi bir eyleme girişirlerse elbette" derken ?
onca ders arasından kurslarda sadece bilişimi kaldırdıklarını fark etmedin sanırım.

gkhankz' Alıntı:
ercinc98' Alıntı:
gkhankz' Alıntı:
fantasio' Alıntı:

lafügüzaf

"ders kaldırma gibi bir eyleme girişirlerse elbette" derken ?
onca ders arasından kurslarda sadece bilişimi kaldırdıklarını fark etmedin sanırım.
Bilişim dersinin kendisini kastediyorum.
DYK'da Nasılsa bu yanlıştan dönülecek.

AKom' Alıntı:
Öğrencinin tercihleri.
86516676c474e763f5137cc705c74d18.jpg

Tercihlerini iptal ettim tekrar yaptım ders var
54db34b770e435e41e9695daa91d5b3a.jpg

Bir deli kuyuya taş attı. Sizde arkasından atlamayin lütfen. Sistem zaten sürekli kapanıp açılıyor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sen olayı anlamamışsın. Cözüm bulunmazsa haftaya görürsürsün deliyi kuyuyu.

Konuyla direkt ilgili degil ama mesela biz bilisim teknolojileri ogretmeni olarak matematik kursu acabiliyor muyuz ?

LostParadise' Alıntı:
Konuyla direkt ilgili degil ama mesela biz bilisim teknolojileri ogretmeni olarak matematik kursu acabiliyor muyuz ?
Acamazsınız. Kanuni olarak okutabileceginiz dersin kursunu acabilirsiniz. Ama matematikten anadal ya da yandal yaptıysanız orasını bilemem.

medya okuryazarlığı dersine girebiliyoruz. satranç vs gibi zeka oyunlarından birinden sertifikamız varsa da zeka oyunları derslerine girebiliyoruz.

Arkadaslar 5-6 larda kaldirilmasi imkansiz kesin bi hata var diye dusunup duruyorum 7-8 lerdede kalkmamasi lazimda hadi secmeli onlar diyelim e digerleri zorunlu bi ders nasil zorunlu dersi kalfirirlar aykiri bu

bencede yönetmeliğe aykırı olur olmaması bile bile bunu yapmazlar. Ama olurda yaparlarsa sendikaları devreye sokmalıyız ve kolayca da sonuç alırız. Geçen sene de yine kurs açamazsınız dediler baskılar neticesinde meb görüşüşünü değiştirmek zorunda kaldı. Ama mutlaka herkes sendikasına bilgi vermeli ve bu işin takipçisi olmalı yarın son gün

tam heveslendik kurs açacaz diye. yıllık +8 puan alacaz, ücrette hakkımız diğer öğretmenler gibi. farkımız ne, nedir bu kardeşim ya? Eşit muamele istiyorum

by-enes' Alıntı:
fantasio' Alıntı:

Okul şifresi ile girildiğinde e kurs bölümünde kurs talebi kısmında bilişim yok hocam kendiliğinden çıkmadı konu

Yok boyle bisi ben 2 bucuk gibi baktim gayette vardi...
Ahrica gercekten kendi kendinize arayip sormayin kamuoyu olusturmayin boyle birseyin var oldugubile belli degil..

Geri