BTS RANDEVU PROGRAMI OLAN VARMI?

Kodla Büyü

MiraCle

Üye
Arkadaşlar excel, access fark etmez. olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.bendeki excel, koruma şifreli...
Şimdiden teşekkürler

font=Arial Black]Sanırım tam açıklayıcı bi yazı yamadım. Bu formların hepsinden bende var ama yinede çok teşekkür ederim. Benim istediğim excel, access yada delphi gibi programlarla yapılmış okul öğrencilerinin bilgilerinin kaydedildiği yani öğrenciye yönelik randevu programı. yani sadece randevu almayacak BTS yi kullanan sınıfların yüzdesini hesaplacak , atıyorum sınıfı kullanan kız erkek yüzdesini, yapılan araştırma konularında hangi dersin ağırlıklı olduğunun yüzdesini felan... hazırları var ama genelde koruma şifreli tekrar yazmakda oyalayıcı. Hani elinde olupta paylaşmak isteyen varmı??????[/font]

Hocam daha öncede bende uğraşmıştım. Ama arkadaşlardan tık yok... Sanırım kimse tutmak istemiyor. Ama benim projem hala bu. Hatta barkod lu sistem geliştirmeyi düşünüyorum. veritabanından çalışabilecek bir sistem. Web serverde kullanılabilecek... Çok yeterli bilgim yok bu konuda olsa şimdiye rahatlıkla hallederdim... Daha önce bir çalışma hazırlamıştım exelde ama şimdi daha geliştirmek istiyorum. Aşağıdaki linkten eski halini inceleyebilirsiniz...

http://www.bilgisayarbilisim.net/programlama-f75/randevu-kayit-programi-t13105.html

Geri