BTS kullanımı hakkında...

Kodla Büyü

genc67

Aktif Üye
Arkadaşlar bilişim teknolojileri sınıfını 15:00-17:00 saatleri arasında kullanıma açmaya başladık fakat öğrenciler genellikle oyun oynamaya geliyorlar araştırma yapan öğrenci sayısı çok az. Formatörlükte yeniyim siz deneyimli arkadaşların uygulası nasıl acaba, oyun oynamalarına izin veriyormusunuz?

Hocam valla oyun oynanan yerde gürültü ve huzursuzlukta çıkar.Siz onları almayıverin.Hem araştırma yapacak öğrencilerinin de haklarını yiyorlar.Kapıya sadece araştırma ve ders çalışma amaçlı gelen kişilerin alınacağına dair yazı asın.Öğrencilerde ona göre gelirler

sakın ha aman hocam bir duyulsa bütün okul başına toplanır hem senin görevin oyun oynatmak değil araştırma yaptırmak senin başın ağrır sadece araştırma yapmak isteyene izin ver gerisini takma bile sana dost tavsiyesi.

yukarıda yazılanlara katılmıyorum çünkü bakan çocuklar oyun oynayacaksa bile okulda oynayacak dedi internet cafelere gitmeyecek dendi o yüzden araştırmaları bittikten sonra oyun oynamalarına izin veriyorum ben bulunduğunuz yerede bağlı maddi durumu iyi değilse öğrencilerin çoğunun okulda ödevini araştırmasını yaptıktan sonra oynasın ne olacakki zaten çocuk görmüyor öyle bişey maddi durumu kötü dengeyi kurduğunuz zaman hiçde problem çıkmıyor

valla benim okulda böyle bir şeye izin veriyim bt sınıfı kafeye döner bende çay kave tost işteyen var mı diye dolaşmaya başlarım her halde yasak dediğim halde her gün tenefüslerde kaç öğrenci gelip başımın etini yiyor bide izin versem düşünemiyorum bile denemesi bedava hocam bir benim dediğimi dene birde hocamın dediğini aklın varsa dediğimi yap derim.

hiç araştırma yapmadan oyuna geliyorlar orası beni düşündürüyor. teşekkür ederim hocalarım görüşleriniz için

Geri